Ana sayfa Banka Sorgulamaları Garanti Bankası Maaş Sorgulama

Garanti Bankası Maaş Sorgulama

0
PAYLAŞ

Garanti Bankası bu ülke içinde en çok müşteri çeken ve imkanlar bakımından destek sunan bankalardan biri olarak sayılmaktadır. Zaman içinde devam eden gelişmelere göre artık maaşlarınızı bu bankanın sunduğu destekler sayesinde zahmetsizce sorgulayabileceksiniz. Ya ATM ya telefon ya da internet şubeciliği kullanarak maaşlarınızın son durumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Akıllı telefonlar sayesinde daha hızlı hizmet alınan bir banka olduğu bilinmektedir.

ATM İle Maaş Sorgulama

Maaşınızın ne kadar olduğunu öğrenmek için ilk olarak en yakın Garanti Bankası ATM’sine gitmelisiniz. Ya maaş ya da kredi kartınız ile bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ana menüde bulunan bakiye sorgulama alanına gelmelisiniz. Buraya tıkladıktan sonra hesabınızda bulunan parayı net olarak görebileceksiniz. Hesapların tüm hareketlerini gösteren tarih ve ücret oranlarını da takip edebileceksiniz.

Size en yakın Garanti ATM için TIKLAYINIZ!

 

Alo Garanti Üzerinden Maaş Sorgulama

ATM gibi sorgulama yapmanın diğer kolay yöntemlerinden biri telefondur. Telefon üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve buradan ne kadar maaşınız olduğunu da rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hemen 444 0 333 hatlı numarayı arayarak gerekli olan bilgilerinizi verebilir ve hesabınız ile ilgili detayları müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Burada bulunan sesli yönlendirme sistemi ile işlerinizi daha da hızlı yapabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile kendinizi tanıtma imkanınız da bulunmaktadır. Sizin için özel olarak ayarlanmış olan müşteri numarasını bu aşamada kullanmanız gerekecektir. Eğer numarayı bilmiyorsanız bunun için de müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Garanti Bankası Şifre İşlemleri için TIKLAYINIZ!

SMS Yolu ile Maaş Sorgulama

Garanti Bankası’nın hizmetleri arasında görebileceğiniz SMS sorgulama sistemi en basit ulaşım yöntemleri arasında sayılmaktadır. Bonus destekli olan her kartınız ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Anında bilgi servisi olarak kullanılabilen 3340 numaralı sistem aracılığı ile sorgulama yapabilmektesiniz. Mesaj kısmına da bilgi yazmanız yeterlidir. Bu imkanı alabilmenizdeki önemli püf nokta telefon numaranızın bankaya kayıtlı olmasıdır. Numaranızın bankada kayıtlı olan telefon numarası ile eşleşebilmesi gerekmektedir. Eğer numaranız bankada kayıtlı değilse bilgileriniz aktarılmayacaktır. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell abonelerinin hepsi bu servisten yararlanabilmektedir.

Bireysel İnternet Şubesi ile Maaş Sorgulama

Teknoloji desteği ile yakından ilgili olan bankaların başında Garanti gelmektedir. Gelişmiş birçok imkan arasından istediğiniz kadar destek alabileceğiniz bu sistem üzerinde artık maaşlarınızın takibini de rahatlıkla yapabileceksiniz. Hızlı bağlantı özelliklerini kullanan bankanın ilk olarak sitesine giriş yapmalısınız.

Daha önceden internet üzerindeki servisi kullanmadıysanız parola almanız gerekmektedir. İnternet sitesine başvuru yapanlar parolalarını unuttular ise parolamı unuttum kısmından destek alarak yenileyebilirler. Siteye giriş yapıldığında ise maaş sorgulama ekranına geçebilmektesiniz.

İnternet Bankacılığı ile Garanti Bankası Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK