Ana sayfa Garanti Belgesi Sorgulamaları Garanti Belgesi Sorgulama

Garanti Belgesi Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde internet üzerinden online olarak birçok sorgulama işlemini yapabilmekteyiz. Neredeyse tüm kurum ve kuruluşlar internet üzerinden sorgulama hizmeti vermektedir. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı da internet üzerinden online olarak garanti sorgulama işlemlerini vatandaşların kolay bir şekilde yapabilmesi için hizmet vermektedir. Almış olduğunuz her çeşit ürünün garanti belgesi sorgulama işlemlerini internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Garanti belgesi sorgulama işlemleri üç site üzerinden yapılabilmektedir. Yazımızın devam kısmında sizler ile paylaştığımız bu üç site üzerinden garanti belgesi sorgulama işlemlerinizin nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Garanti Belgesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı E-Hizmet Sistemi üzerinden; Bu site sayesinde garanti belgesi sorgulama işlemi yapabilmek için bu yazının sonunda bulunan kurum linkine tıklayınız. Açılan web sayfası üzerinden sizden istenilmekte olan garanti belge numarasını eksiksiz bir şekilde sisteme giriniz. Bu numarayı doğru bir şekilde sisteme girerek “ara” butonuna tıklayabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak firma unvanından işleminizi kolay bir şekilde  gerçekleştirebilirsiniz.

 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı E-Hizmet Sitesinden Garanti Belgesi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Sistemi Üzerinden Garanti Belgesini Sorgulama işlemleri; E-Devlet sistemini kullanarak işlem yapabilmek istiyorsanız yazımızın son kısmında bulunan linke tıklamalısınız. Açılan sayfa üzerinden ‘sorgu türünüzü’ seçip ardından ‘sorgu alanı’ kısmına unvan ve buna ek olarak belge numaranızı girmelisiniz. Son olarak da sorgula butonuna tıklamayı unutmayınız.

E-Devlet Üzerinden Garanti Belgesi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Tüketicin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Sisteminden Garanti Belgesini Sorgulamak istiyorsanız; İlk önce yazının son kısmında vermiş olduğumuz kurum linkine tıklayarak işleminize başlayınız. Açılan kurum resmi web sayfasından belge numarasını kullanarak ve firma unvanına göre veya almış olduğunuz ürünün markasına göre garantiniz hakkında sorgulama

Tüketicin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Üzerinden Garanti Belgesi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK