Ana sayfa Genel Sorgulamalar Gazete Görüntüleri Ve İndeks Bilgileri Sorgulama

Gazete Görüntüleri Ve İndeks Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bu yazımızın içeriğinde sizlerle gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulaması işlemleri hakkında bilgiler paylaşacağız. Teknolojinin giderek gelişmesiyle birlikte internet üzerinden yapılan ve internete verilmiş olan önem giderek artış göstermektedir. Çünkü teknolojinin kullanımı internete bağlı orantılıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden yapılmakta olan sorgulama işlemlerinin artış göstermesi de vatandaşlar tarafından doğal karşılanmaktadır.

Resmi olan veya resmi olmayan tüm işlemlerin sorgulamasının internet üzerinden yapılması insanların kurum ve kuruluşlara gitmeden internet kullanıcılığı ile sorgulama yapmasının önünü açmaktadır. Teknolojinin bu kadar gelişmediği eski zamanlarda bir tek sorgulama veya ödeme işlemi için kurum ve kuruluşların önünde oluşturulan kuyruklar hem zaman kaybına hem de insanlar tarafından bıkkınlığa sebep olmaktaydı.

Gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işlemleri de hiçbir kurum ve kurulaş gitmeden internet üzerinden yapılabilecek işlemlerden sadece birisidir. Eski zamanlardaki gibi bir bilgiye ulaşmak için kurum ve kuruluşların önünde beklemeden hızlı bir şekilde internet üzerinden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazımızın diğer kısmında ayrıntılı olarak anlatmış olduğumuz gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işleminizi hızlı yapabilmeniz amacıyla görsellerle de desteklemiş bulunuyoruz.

 

Gazete Görüntüleri ve İndeks Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesine ait olan resmi internet sitesi üzerinden gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işleminizi kolaylıkla yapılabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinde bulabileceğiniz diğer sorgulama çeşitleri üzerinden de sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işleminizi başarıyla yapabilmek istiyorsanız yazımızın son kısmında sizinle paylaşmış olduğumuz kurum linkine bir kez tıklayınız.

Bağlantı adresini tıkladıktan sonra açılan ekran üzerinde sorgulama işleminizi iyi bir şekilde yapabilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapabilmek için gazete sorgu girişinde sizden istenilmekte olan bilgileri sisteme doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeli ve bu şekilde giriş işleminizi bitirmelisiniz. Öncelikli olarak yapılması gereken istenilen boşluklara kullanıcı adı ve şifrenizi eksiksiz olarak girmek olmalıdır. Gazete görüntüleri ve indeks sorgulama işlemleri için girmiş olduğunuz site ekranında gördüğünüz ilgili kutucuklara kullanıcı adınızı ve şifreniz gibi bilgilerinizin girişini gerçekleştirdikten sonra alt kısımda size verilen ve harflerden oluşan bir kısım göreceksiniz. Bu alanı verilmiş olan boş kutucuğa girmelisiniz.

Görselde gösterildiği gibi güvenlik kilidi gerekli olan boş kutucuğa yazılmalıdır.

Gerekli olan bilgileri ilgili kutucuklar içine doğru ve eksiksiz bir şekilde girildikten ve tüm bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra ‘giriş’ butonuna bir kere tıklamanız gerekmektedir.

Bu şekilde sırasıyla işlemlerin hepsi bitirildiği zaman sisteme giriş yapılır ve sonra gazete görüntüleri ve indeks bilgileri sorgulama işleminizi bu sayfa üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Görüntülü gazete haberlerine bu işlemler sayesinde erişebilirsiniz.

Gazete Görüntüleri ve İndeks Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK