Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Gaznet Fatura Sorgulama

Gaznet Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tüm resmi işlemler internet siteleri üzerinden online olarak yapılabilmektedir. Doğalgaz fatura sorgulama işlemleri de bunlardan birisidir. Enerya doğalgaz şirketi 11 şehirde doğalgaz dağıtımı ve altyapı hizmetleri veren bir doğalgaz firmasıdır. Enerya Türkiye’de Aksaray, Antalya, Aydın, Ereğli, Denizli, Karaman, Erzincan, Nevşehir, Konya ve Niğde şehirlerinde 30 yıl süre ile gaz dağıtım lisansını almış bulunmaktadır. Enerya mevcut doğalgaz pazarındaki konumunu son derece güçlendirirken bir yandan da yeni serbest olmakta olan komşu ülkelere doğalgaz alanında yatırımlar ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Enerya doğalgaz alanında 10 yıldan beri 11 ilde 800.000’in üzerinde abone sayısına doğal gaz dağıtımı işlemini üstlenmiş bulunmaktadır.

Konya ilinin doğalgaz dağıtım hizmetini üstlenen Gaznet ise Enerya bünyesinde bir çok internet üzerinden online hizmet vermektedir. Bu firmanın üzerinden yapılan hizmetler arasında bina önündeki doğalgaz var mı, proje durumu, sertifikalı firmalar, randevu durumu, fatura görüntüleme, sözleşmeli fesih işlemleri ve tahmini fatura hesaplamaları yapılmaktadır. Eğer Gaznet fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız yazımızın sonunda bulunan linke bir kez tıklamalısınız.

Gaznet Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

 

Gaznet Fatura sorgulama işlemi yapmak için birinci olarak Enerya resmi sayfasını ziyaret ederek Konya ilini seçmelisiniz. Açılan web sayfası üzerinden online işlemler sayfasını tıklayınız ve faturanızı görüntüleme butonuna tıklayınız. Fatura görüntüleme butonunu tıkladıktan sonra açılan web sayfası üzerinde sözleşme hesap no veya sayaç numarası ile sorgulama seçeneklerinden kendinize uygun olan bir tanesini seçiniz. Seçtiğiniz bu seçenekten sonra aşağıda kırmızı ile belirtilen alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Tüm alanları eksiksiz ve tam bir şekilde doldurduktan sonra geçmiş ve güncel olan tüm doğalgaz fatura borçlarınıza ulaşabilirsiniz.

GAZNET Fatura Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK