Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Giresun Fındıkgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Giresun Fındıkgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ülkemizin bir çok yerinde doğalgaz artık kullanıma başlamıştır. Doğalgaz dağıtım firmaları bu işlemlerin daha da hızlı ilerlemesi maksadı ile gerekli çalışmaları yapmaktadır. doğalgaz kullanımı Karadeniz bölgesinde son yıllarda çok büyük artış göstermiştir. Doğalgazın hem ekonomik hem de kaliteli bir yakıt olması tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisidir. Konutlarda ve işyerlerinde doğalgaz ısınma ve sıcak su için kullanılmaktadır. Ordu ve Giresun illerimizde doğalgaz dağıtımını aynı şirket üstlenmiştir. Bu iki şehre hizmet veren ORDU-GİRESUN Doğalgaz Dağıtım A.Ş altyapı yatırımları ile birlikte doğalgaz hizmetini de sunmaktadır. Giresun FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemleri, ORDU-GİRESUN Doğalgaz Dağıtım A.Ş üzerinden doğalgaz abonesi olan tüketicilerin hepsinin hizmetine sunduğu internet üzerinden gerçekleştirilebilen fatura bilgilerini detaylı bir şekilde ve her ayrıntısını öğrenebilmek için yapılabilen bir işlemdir. ORDU-GİRESUN Doğal Gaz Dağıtım A.Ş internet sitesi üzerinden online olarak Borç-Fatura sorgulama, ön abone müracaatı, Abone durum sorgulama, üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giresun FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemleri hakkında detaylı bir şekilde tüm bilgileri yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Giresun FINDIKGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Giresun FINDIKGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerinizi birkaç basamakta uygulayarak hiçbir şifreye ihtiyacınız olmadan anında yapabilirsiniz. Fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı linkine tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada sizden“Abone Referans No” , “Sorgulama Türü” ve “Sözleşme No” kısımlarını doldurmanız istenecektir.

 

Karşınıza çıkan web sayfasından daha sonra güvenlik doğrulaması yapmak için resimde bulunan güvenlik kodunu girmelisiniz. Son olarak işlemi bitirmek için girdiğiniz bilgileri kontrol ederek “gönder” butonunu tıklayınız.

Giresun doğalgaz fatura sorgulama işlemlerinizi bu adımları tam olarak uyguladıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Giresun FINDIKGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK