Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Groupama Dosya Sorgulama

Groupama Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Groupama sigorta firması Fransa’nın en büyük sigorta firmaları arasındadır. Genel olarak tarım ve sağlık sigortaları konularında profesyonel hizmet vermeye devam eden Groupama sigorta evde bakım sigortası uygulaması ile de müşterilerine farklı konularda her zaman hizmet portföyü sunmaktadır. Bu nedenle dünya üzerinde en çok tercih edilen sigorta firmaları arasında yer bulunur. Groupama sigorta kapsamı içerisinde teminat altına aldığınız varlıklarınızın meydana gelmiş olan kazalardan sonra yer alan hasarları Groupama sigorta tarafından poliçeniz içerisinde giderilmeye çalışmaktadır. Bu nedenle hasar ihbarı yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Örnek vermemiz gerekirse Groupama sigorta ile bir sağlık sigortası gerçekleştirdiğiniz. Daha sonra bir trafik kazası yaşadınız ve ameliyat masrafları da bu sebeple bir hayli yüksek geldi. Bu ameliyat masraflarını sağlık sigortası poliçeniz kapsamı içerisinde büyük bir kısmı size ödenmektedir. Dilerseniz Groupama sigortanın bağlantıda yer aldığı bazı sağlık kuruluşlarından da yardım alarak daha uygun fiyat koşullarında tedavi masraflarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Groupama sigortanın bağlantılı yer aldığı tüm kurum ve kuruluşları alt kısımda verilen bağlantı linkine tıklayarak anında ulaşabilirsiniz. Groupama sigorta ile teminat altına alınan varlıklarınız hasar ihbarlarından sonra adınıza bir dosya açılmakta ve bu dosya sizlerin de takip edip sorgulayabilmeniz için Groupama sigorta online internet sitesine yüklenmektedir. Bu yüzden şimdiki yazımızda sizlere Groupama dosya sorgulama uygulamasının nasıl yapılabileceğini adım adım resimli yer alan görseller ile destekleyerek açıklayacağız. Bu nedenle bu yazımızı takip etmeniz önem arz etmektedir.

Groupama Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta işlemi ile teminat altına alınan varlıklarınız bir kazaya uğradığı durumda hasar ihbarının hemen ardından sizlerin takibini kolaylaştırmak için gerekli gelişmeler içerisinde ulaşma özelliğini sağlamak amacı ile bir hasar dosyası açılmaktadır. Bu hasar dosyası sizlerden istenmiş olan gerekli belgelerin de eklenmesi ile tamamlanmaktadır. Daha sonra ise sizlere bir dosya numarası verilir. Bu dosya numarası ile beraber sizin dilediğiniz zaman Groupama dosya sorgulama işlemi yapmanıza yardımcı olacak olan dosya numarasıdır. Bu işlem ile hasar işlemleriniz ile ilgili sıkça Groupama sigorta ile iletişim kurmak zorunda kalmazsınız. İstediğiniz zaman internet yer alan her yerden sizler Groupama sigorta dosya sorgulama uygulamasını Groupama Sigorta’nın internet adresinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şimdi ilk olarak Groupama dosya sorgulama uygulamasını gerçekleştirmek için alt kısımda yer alan linke tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekir. Daha sonra ise anında karşınıza bu aşağıda verilen ekran görüntüsü gelmektedir.

Groupama dosya sorgulama uygulamasını gerçekleştirmek için; verilmiş olan ‘bireysel’ ya da ‘kurumsal’ seçenekleri arasından sizin bağlı bulunduğunuz türü seçmelisiniz. Daha sonra TC kimlik numarasını girin. Akabinde verilen poliçe ya da hasar dosyası numaralarından bir tanesi seçip sisteme giriniz. Yapılacak olan son işlem ise  ‘ giriş ‘ butonuna basmak olacaktır. Groupama dosya sorgulama sorgulamasının ardından ekrana hasara ait olan bilgiler, gelişmeler bulunur. Bu ekran üzerinden sizlerde dosyanıza yer akan tüm bilgiler ve bu bilgiler ışığında gerçekleştirmek istediğiniz işlemlerin ayrıntılarını kolayca bulabilirsiniz.

Groupama Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama  Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK