Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Groupama Hasar Dosya Sorgulama

Groupama Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternet aracılığı ile uygulanan arama ve sorgulama faaliyetleri son dönemlerde çok popüler olmaya başlamıştır. Bu popülerlik ile beraber tüm kurumların ve şirketlerin de dijital platformlardan gerçekleştirilen sorgulamalara yönelmesine sebep olmuştur. Bu tabi bizler adına iyi gelişmelerden bir tanesi olarak bulunur. Günümüzde her türlü işleminizi internet aracılığı ile iki üç tıklama işlemi ile kolayca yapabiliyorsunuz. Bir trafik cezası ödemek adına saatlerce sırada beklediğiniz dönemleri hatırlayın veya bir hasar ihbarından bulunmak adına kaybettiğini zamanları hatırlayın. Günümüzdeki sistemlerin kullanılabilirliği öylesine pratik halde öylesine kolay bir hale ulaştı ki artık işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapabilme fırsatına sahipsiniz. Bu fırsatları ise sizlere sigorta firmaları her zaman en ileri teknoloji entegre sistemleri ile sunmaktadır. Groupama Sigorta da bu şirketlerden bir tanesi olarak bulunur. Groupama Sigorta Türkiye’de faaliyete başladığı günden bu yana müşterilerine her anlamda güzel hizmet sunmaktadır. Groupama Sigorta ile teminat alınan tüm varlıklarınız bir kazaya maruz kaldığınız zaman gerekli işlemleri yaptıktan hemen sonra süreci takip etmek adına acentenin kapısını aşındırmak zorunda hiçbir zaman kalmayacaksınız. Bunun yerine yapacağınız Groupama hasar dosya sorgulama uygulamaları ile süreci 7 gün 24 saat dilediğiniz mekândan kolayca yapabilirsiniz. Bu nedenle şimdiki yazımız içerisinde sizlere Groupama hasar dosya sorgulama uygulamasının ne şekilde yapılacağını ve Groupama hasar dosya sorgulama işlemlerinin hemen ardından ne şekilde bilgiler elde edeceğinizi anlatacağız. Bu nedenle Groupama hasar dosya sorgulama uygulamalarını doğru şekilde yapmak için aşağıdaki yazımızı dikkatle okumanız gerekir.

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta ile teminat altına alınacak olan varlıklarda meydana gelebilecek hasarlar için 5 iş günü içerisinde Groupama sigorta şirketine hasar ihbarında bulunmanız gerekmektedir. Bu hasar ihbarı hasarın kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması için son derece önemlidir. Duruma göre hasar ile ilgilenilmesi için bir eksper atanmakta veya görevli muayene kurum ya da kuruluşlarından bir tanesine gönderilirsiniz. Daha sonra hasar dosyasının oluşturulması adına bazı belgeleri tamamlamanız gerekir. Bu belgelerin tamamlanması ile beraber hasar dosyası oluşturulmakta ve bu hasar dosyasının takibi konusunda sizlere verilmiş olan dosya numarası kullanılır. Aldığınız hasar dosyası numara ile beraber Groupama sigortanın online adresinden Groupama hasar dosya sorgulama uygulamasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Groupama hasar dosya sorgulama uygulamasını yapmak için verdiğimiz linke tıklamanız gerekir. Daha sonra Groupama hasar dosya sorgulama ekranı karşınıza gelmektedir.

 

Bu ekran üzerinden sizin Groupama sigorta hasar dosya sorgulama uygulama yapacağınız ekran olmaktadır. Groupama hasar dosya sorgulama uygulamalarını gerçekleştirmek için resimde görülmüş olan ‘bireysel’ veya ‘kurumsal’ şıklarından bir tanesini seçin ve hemen TC kimlik numarası giriş yapınız. Daha sonra poliçe ya da hasar dosyası numaralarından bir tanesini girin. Son işlem basamağı ise ‘ giriş ‘ butonuna basmak olacaktır. Groupama hasar dosya sorgulama uygulaması bu işlemin ardından tamamlanmaktadır. Groupama hasar dosya sorgulama uygulaması ile hasar dosyanızda yer alan tüm bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz.

Groupama  Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK