Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Merkezi İstanbul’da olan Grupoma Sigorta merkezi sağlık, yangın, taşıt, konut, denizcilik, havacılık, kaza, nakliyat gibi çeşitli durumlar için hizmet veren Fransız sigorta şirketidir. Kurum, Başak Sigorta ve Başak Emeklilik şirketleriyle birlikte Güven Hayat ve Güven Sigorta kuruluşlarınla da ortak olarak Türkiye’de sigortacılık alanında faaliyet göstermektedir. Kurumun İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, Samsun ve Trabzon’da bölge müdürlükleri ve Lefkoşa’da şube müdürlüğü bulunmaktadır.

Kurum motorlu araç sahipleri için zorunlu araç sigortası ve kasko sigortası yapmaktadır. Kurumun resmi internet sitesi sizlere yardımcı olmak üzere açılmıştır. İnternet sitesinde sigortaladıkları şeylere ait poliçeleri bulabilirsiniz. Şirket sigortaladıkları araçların bilgi ve tutanaklarını internet sitesinde kayıtlı tutmaktadırlar. Siteye giriş yaparak  buradan aracınızla ilgili sigorta bilgilerini öğrenebilirsiniz. Yapılan bu işlemler ayrıca ücretsiz olup tüm Grupoma müşterilerine verilen ücretsiz bir hizmettir. Burada aracınızın hasar durumu varsa aracınız için hasar dosyası oluşturulur. Bu hasar dosyasına erişebilmeniz için de kurum tarafından size hasar dosya numarası verilir. Bu numaradan giriş yaparak hasar kaydı ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama yaparak gerekli bilgilere erişebilirsiniz.

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Yazının altında sizler için yer alan linkten giriş yaparak Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Buradan erişim sağlayarak hasar kayıt bilgileri ilgili her türlü bilgiye rahatça ulaşabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada yer alan hasar dosya sorgulama yerine tıklamanız gerekir. Karşınıza çıkan sayfada sizin için uygun olan seçeneğe tıklamanız gerekmektedir. Sayfada yer alan TC. kimlik bilgisi, poliçe numarası, poliçe numarası, hasar dosya yılı ve hasar dosya numarası bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerin eksiksiz doldurulması sorgulama işlemlerini doğru yapabilmeniz ve sayfanıza girebilmeniz için önemlidir.

Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra Giriş butonuna basmanız gerekecektir. Giriş butonuna bastıktan sonra sorgulama ile ilgili bilgiler gelmektedir. Bu bilgiler ışığında sorgulama hakkında detaylı veriler öğrenebilirsiniz.

Groupama  Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK