Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Groupama Sigorta Hasar Sorgulama

Groupama Sigorta Hasar Sorgulama

0
PAYLAŞ

Fransa’nın en büyük sigorta şirketlerinden bir tanesi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortaları ile beraber evde bakım sigortaları da olmak üzerinde pek çok alanda lider olan bir firmadır.

Groupama Fransa dışında, Avrupa ve Asya’da, Türkiye, Portekiz, Yunanistan, İtalya, Slovakya, Macaristan, Tunus, Çin, Romanya, Vietnam ve Bulgaristan başta olmak üzere toplam olarak 11 ülkede sigortacılık faaliyetleri ilerletmektedir. Groupama’nın 13 milyon müşterisi ile birlikte 34.000 çalışanı yer almaktadır. Grupama, sigortacılık ve bankacılık konularında her zaman müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre hizmetler sunabilmektedir.

Groupama sigorta güvencesi ile beraber teminat altına almak istediğiniz varlıklarınızın devamlı olarak korunmasını istersiniz. Groupama firması sizlere bu isteğinizi gerçekleştirmek için farklı fırsatlar sunmaktadır. Groupama sigorta ile birlikte güvence altına almak istediğiniz varlıklarınızın başına bir kaza geldiği durumlarda Groupama ile beraber bu kazanın hasarlarını anında ortadan kaldırabilirsiniz. Groupama sigorta sigortacılık kapsamı içerisinde yer aldığı poliçeler müşterilerine hizmet vermektedir. Bir kaza meydana geldiği zaman hasarı gidermek adına mutabık kalınacak olan poliçe çerçevesinden bu yapılmaktadır. Bu nedenle alınan poliçenin şartlarını ve sınırlarını bilmeniz son derece önemlidir.

 

Groupama sigorta şirketi ile güvence altına alacağınız varlıklarınızın kazaları sonrasında yer alacak hasarların ilk olarak hasar ihbarlarını yapmanız gerekir. Bu nedenle hasarınız ile kolayca ilgilenilmektedir. Sizin için de hasar takibi ile beraber ve gelişmeleri incelemek için de bir hasar dosyası oluşturulmaktadır. Bunları takip etmek adına Groupama sigorta hasar sorgulama gerçekleştirilerek kolayca öğrenebilirsiniz. İşte bu yazımız içerisinde sizlere Groupama sigorta hasar sorgulama uygulamasının nasıl yapılacağını adım adım anlatacağız.

Groupama Sigortacılık Hasar Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta şirketi ile teminat altına alınacak varlıklarda meydana gelecek hasarları tam olarak 5 iş günü içerisinde Groupama kuruluşuna hasar ihbarı şeklinde bildirimde bulunmanız gerekir. Daha sonra hasarın giderilmesi konusunda, ya bir eksper atanır veya görevli muayene kurum ya da kuruluşlarına yönlendiriliyorsunuz. Daha sonrasında ise hasar dosyasının oluşturulması adına sizlerden bazı belgeler istenmektedir. O belgelerin tamamlanması ile beraber hasar dosyası oluşturulmakta ve bu hasar dosyasının takibi konusunda sizlere verilen dosya numarası kullanılmaktadır. Bu size verilen numara ile beraber Groupama sigorta kuruluşlarının resmi internet adresi üzerinden Groupama sigorta hasar sorgulamasını kolayca yapabilirsiniz.  Groupama sigorta hasar sorgulama işlemlerine başlamak için alt kısımda verilen linke tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede Groupama sigorta hasar sorgulama adresine anında yönlendirilirsiniz.

Groupama sigorta şirketinin hasar sorgulama uygulamasını yapmak adına ‘bireysel’ veya ‘kurumsal’ seçenekleri arasından birini seçiniz. Daha sonra TC kimlik numarası girilmesi gerekir. Daha sonra size verilen poliçe ya da hasar dosyası bilgileri arasında istediğinizi girebilirsiniz. En son olarak da ‘ giriş ‘ bölümüne basılır. Groupama sigorta hasar sorgulama uygulamasını bu işlemin ardından tamamlayabilirsiniz. Groupama sigorta hasar sorgulama uygulamasının hemen ardından ekrana hasara durumuna ait bilgiler, gelişmeler yer alır. Bu ekran üzerinden sizlerde hasarın ne kadarlık bir kısmının ödeneceğini ve bu konuda gerçekleştirilecek tüm işlemleri de bu ekrandan sorgulayarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Groupama Sigorta Hasar Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama Sigorta Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK