Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Gümüşhane Çoruhgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Gümüşhane Çoruhgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tüm sorgulama işlemlerimizi kolayca internet aracılığı ile yapabilmekteyiz. Böylelikle çok kısa bir süre içinde sorgulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu yazımızda sizlere konumuz olan Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini internet üzerinden nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatacağız. Sorgulama işlemlerini iki çeşitte yapabilirsiniz. bunlardan birincisi klasik olan yöntem bayiliklere giderek faturanızın ne kadar olduğunu orada bulunan insan kalabalıklarının içinde öğrenmek. Bir diğeri ise Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama sistemi açılmış web sitesi sayfası sayesinde kolayca öğrenebileceğiniz sistemdir. Birinci yapılan sorgulama sistemi zamanınızın boşa gitmesine sebep olacaktır. Sanal ortamda yaptığınız birkaç dakikalık zaman kaybı ile Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi AKSA doğalgaz firmasına aittir. Bunun için sorgulama sistemi AKSA doğalgaz dağıtım sitesinden gerçekleştirilmektedir. Yani AKSA online işlemler sayfası üzerinden Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüşhane ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapabilmek için ilk olarak AKSA doğalgaz sayfasına girmeniz gerekmektedir. Bu işleme başlayabilmek için yazımızın devamında bulunan linke tıklayarak önünüze çıkan web sayfası üzerinden sorgulama yapmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibi ilk olarak sorgulama türünüzü seçmeniz gerekecektir. Abone numarası ile sorgulamak istiyorsanız o zaman abone ile sorgulama seçeneğine fatura bilgilerinizi yani “abone referans no” ve “sözleşme no” bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Diğer sorgulama türünü seçti iseniz o zaman T.C kimlik numarası ile borç sorgulayabilirsiniz. Her iki seçenekte de güvenlik kodunu yanlışsız bir biçimde güvenlik kodu bölümüne girerek “gönder” butonunu tıklayınız. Bu şekilde Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

Gümüşhane ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK