Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Güneş Sigorta Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Piyasada etkin ve lider sigorta şirketlerinden biri olan Güneş Sigorta, 9 şube müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlük, 3 müdürlük temsilciliği ile binlerce satış kanalıyla 60 yıla yakın süredir sigortacılık alanında hizmet vermektedir. Profesyonel ekibiyle birlikte sigorta işlemleriyle ilgili müşterilerine hizmet veren köklü kurumların başında gelmektedir.

İlk kurulduğu yıldan bu yana sigortacılık alanında pek çok kişi ve kuruma hizmet vermiştir ve hala da vermeye devam etmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda hareket eden kurum, yenilikçi anlayışıyla sorunlara köklü çözümler bularak sizlere sigortacılık alanında yardımcı olamaya çalışmaktadır.

Güneş Sigorta’nın ana hissedar ortakları Vakıfbank ve Groupama’dır. Güneş Sigorta ISO 9001:2008 VE ISO 10002:2004 Alıcı Şikayetleri İdare Sistemleri Belgesi’ne de sahiptir.

 

Şirketin müşteri hizmetleri de görüş ve öneriler için aktif halde çalışarak sizlere hizmet vermektedir. Kaza ve hasar durumları, sigorta aksamaları gibi durumlarda bilgi almak üzere Güneş Sigorta dosya sorgulama işlemlerine giriş yaparak buradan bu durumlarla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sorgulama işlemlerine kolayca erişim sağlamak için altta sizin için verilen linke tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Güneş Sigorta sorgulama işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapmak için altta sizin için yer alan linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linkten erişim sağlayarak sorgulama ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfadan online işlemler sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada okla gösterilen Hasar Dosyası İnceleme kısmına tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan ekranda mükellef türünüzü seçmelisiniz. TC kimlik bilgisi istenen kısma kimlik bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Türk vatandaşı değilseniz diğer yazan seçeneğe tıklayarak pasoport numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Tüm bu bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra sisteme giriş yapmak için güvenlik kodunu doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bundan sonraki kısımda giriş butonuna basarak sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüzel kişiler sisteme giriş yapmak içim vergi numaralarını girmeleri gerekir. Vergi numarası ve güvenlik kodu girildikten sonra giriş butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Güneş Sigorta Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK