Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Güneş Sigorta Hasar Sorgulama

Güneş Sigorta Hasar Sorgulama

0
PAYLAŞ

Kaza olayları artan nüfus yoğunluğuna bağlı olarak artmaktadır. Kaza oranlarının sıklaşması nedeniyle sürücüler bu konuda önlem almak adına araçlarını her türlü duruma karşı sigortalatma yöntemini tercih etmektedirler. Her hangi bir çarpma, yanma gibi kaza durumlarında yapılan bu sigorta ile sürücülerin kazadan kaynaklı hasar ücretleri yetkili şirket tarafından karşılanmaktadır. Sigorta yapıldıktan sonra bu haktan yararlanmak için kişilerin sigorta taksitlerini vaktinde ödemeleri ve gereken belgeleri zamanında iletmeleri gerekmektedir.

Araçlar için kasko sigortası alanında Güneş Sigorta 58 yıllık bir deneyimle müşterilerine bu alanda hizmet vermektedir. Bu konunda yetişmiş eleman kalifiyesiyle müşterilerine donanımlı şekilde hizmet verildiği düşünülmektedir. Güneş Sigorta müşterilerine bu alanda daha iyi hizmet verebilmek için online olarak ta hizmet sağlamaktadır. Böylece müşteriler sigorta için şubelerde sıra beklemek durumunda kalmayacaktır. Güneş Sigorta Hasar Sorgulama  hizmeti ile kaza sonrasında kaza süreci ile ilgili detayları ve bilgileri buradan takip edebilirsiniz. Güneş Sigorta’ya başvuru yapmak için genel müdürlüklerden, bölge müdürlüklerinden, temsilciliklerden ya da Güneş Sigorta’nın banka şubelerinden başvurmanız gereklidir. 5 gün içinde araç sahipleri kaza durumu olduysa kaza ile ilgili fotoğrafları, imzalanmış kaza tutanağını, kazada olan araçların ruhsat fotokopilerini şubeye götürmeleri gerekir.

Güneş Sigorta Hasar Sorgulaması Nasıl Yapılır?

 

Kaza sonrası araç hasar durumu ile ilgili bilgileri takip etmek için Güneş Sigorta’nın online sitesini kullanabilirsiniz.  Buradan sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için Güneş Sigorta resmi sitesine giriş yapmanız gerekir Girişten sonra ekranda sağ üst köşede yer alan online işlemler seçeneğine tıklayarak işlemi sürdürebilirsiniz.

Bundan sonra Hasar Dosyası inceleme seçeneğini seçmeniz gerekir. Buradan da Pusula Bilgilendirme yazan sayfada istenilen bilgiler için Mükellef türü, sürücünün uyruğu, kimlik numarası gibi bilgilerin girilmesi gerekir. Bu bilgilerden sonra istenen güvenlik kodunu da girdikten sonra Giriş butonuna tıklamanız gerekir. Böylece hasar sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

İşleminizi gerçekleştirmek için tüzel kişilik seçeneğini seçecekseniz Vergi Kimlik numaranız ile giriş yapmanız gerekir.

Güneş Sigorta Hasar Sorgulaması için TIKLAYINIZ!!!

Tüm soru ve görüşleriniz için Güneş Sigorta Müşterilerini arayabilirsiniz. Bunun için 0 850 222 19 57 numarayı çevirmeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK