Ana sayfa Belediyeler Güngören Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

Güngören Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama

0
PAYLAŞ

Güngören Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerinizi Pazar günleri ve akşam saat 19.00 itibariyle kapalı olan eczanelerin nöbetçi olanlarını bulabilmek için yapmanız gereklidir. Size en yakın nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu öğrenebilmek için yazımızın aşağı kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Güngören Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemlerini yapmak istiyorsanız E-Devlet Kapısı web sitesini kullanmanız gereklidir. Bu sistem çoğu işlemi yapabilmeniz için bir şifre isterken bu işlemi yapmak isteyenlerden bir E-Devlet şifresi talep etmemektedir.

Güngören Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi tüm resmi sorgulama işlemleri gibi internet bağlantısının olduğu telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güngören Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama Nasıl Yapılır?

Güngören Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için yazının en alt kısmında sizinle paylaşmış olduğumuz E-Devlet Kapısı sisteminin linkine bir kez tıklayınız.

Güngören Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işleminizi yapabilmek için aşağıdaki linke tıkladıktan sonra bu sayfa üzerinden ilinizi ve ilçenizi seçerek nöbetçi eczane sorgulama işleminizi tamamlayınız. İl ve ilçenizi seçme işleminizi gerçekleştirdikten sonra sistem tarafından size ilçenizdeki tüm nöbetçi eczanelerin listesi verilecektir.

Güngören Belediyesi nöbetçi eczaneleri sorgulamanızı bu sistem üzerinden yaptığınızda nöbetçi eczanelere ait kurum adı, telefon ve adres bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güngören Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK