Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Halk Sigorta Hasar Dosya

Halk Sigorta Hasar Dosya

0
PAYLAŞ

Günümüzde, sürücülerin veya yayaların çeşitli hatalarından, dikkatsizliklerinden dolayı kaza oranı artmaktadır. Gün geçtikçe artan kaza sayılar can ve mal kaybına da sebep oluyor. Bu kazalardan maddi anlamda zararlı çıkan sürücüler için sigortacılık şirketleri de tüm hızıyla kurulmaktadır. Kurulan bu sigortacılık şirketleri arasında Halk Sigorta da hizmet vermektedir. Halk Bankası bünyesinde ve Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet Kooperatifi katılımıyla beraber, Türkiye’nin ilk ve aynı zamanda da tek kooperatifi şirketi olarak hayata geçmiştir.  Yaklaşık olarak 58 yıldır bu sektör içerisinde hizmetine devam eden Halk Sigorta şirketi, ülke vatandaşlarının memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir. Halk sigorta, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına, teknolojiyi de sistemlerinin içerisine ekleyerek çağa ayak uydurmuş ve müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Kurmuş oldukları online işlemler merkezi sayesinde, müşterileri artık şubelerde sıra beklemek yerine internet ortamından istediği bütün işlemleri gerçekleştirebiliyor. Halk Sigorta şirketinin müşterilerine sağlamış olduğu bu güzel hizmet ile Halk sigorta Hasar Dosya bilgilerinizi takip edebilir ve istediğiniz zaman gerekli talimatları iletebilirsiniz. Hasar dosyası ise, oluşabilecek bir kaza sonrası, kasko yaptırılan aracın hasar durumuyla ilgili gelişmelerini rahatlıkla takip edebileceğiniz dosyadır. Kaza durumunda en az 56 iş günü içerisinde Halk Sigorta ile iletişime geçerek, hasar ihbarında bulunmalısınız. Bu bilgilendirmeyi Halk Sigorta şirketine yaptıktan sonra, tarafınıza bir zaman görevlendirilmekte ve bu uzman hasar işlemlerinizle ilgili bir dosya oluşturmaktadır. Oluşturulan her dosyanın bir numarası vardır ve benzersizdir. Bu numara, müşterinin iletişim adresine gönderilerek dosyayı takip edebilme imkânı sağlamaktadır.

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Halk Sigorta şirketinin, internet üzerinden yayınlamış olduğu online işlemler sayfasına giriş yaparak sizlere iletilen dosya numaranız üzerinden gerekli bütün işlemlerin takibini yapabilirsiniz. Sigortacılık şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu hizmet sayesinde, uzun süre sıralar beklemeye gerek kalmadan gerekli bütün kontroller sağlanabilmektedir. Elbette bu işlemleri yapabilmek için öncelikle hasar bildiriminin yapılması gereklidir. Aksi durum söz konusu olduğunda, Sigortacılık şirketi oluşan hasarı maddi anlamda karşılamayabilir. Hasar ihbarı talebinize istinaden bir doya numarası verilecek olup, yanında bir de şifre iletilecektir. Bu şifreyi kesinlikle kimseyle paylaşmamalısınız. Dosya numaranız ve şifreniz ile birlikte yapabileceğiniz işlemler konusuna gelince, sayfamızın alt kısmında yer alan ilgili bağlantı linkine tıklamalısınız. Tıklama işleminden sonra yeni bir internet sayfası açılacaktır. Açılan sayfa içerisinde, sizlere ait bilgiler istenmekte ve bu bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuzda, hasar kaydınıza ilgili bütün bilgilere erişebileceksiniz.

 

Halk Sigorta Hasar Dosya bilgilerinize ulaşabilmek için, açılan online işlemler merkezine ait sayfada, Vergi numarası ve TC Kimlik numarası istenmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girerek bir sonraki satırda yer alan güvenlik doğrulaması kısmını da doldurunuz. Daha sonra giriş butonuna tıkladığınızda gerekli bütün bilgilerinize yeni açılacak olan sayfadan ulaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda herhangi bir problem olması halinde, 444 1 545 numaralı telefon üzerinden çağrı merkezimizi arayarak, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulamak için TIKLAYINIZ!!!

BİR CEVAP BIRAK