Ana sayfa Banka Sorgulamaları Halkbank Kart Başvurusu

Halkbank Kart Başvurusu

0
PAYLAŞ

1933 yılındaki çıkmış olan Halkbank kanunu ile Türkiye’de bu bankanın ilk temelleri atılmış olmaktadır. 1950 sonralarında şube açmaya başlamış olan bu bankada artık kredi kullanma yetkisi de bulunmaktadır. Sonrasında Etibank da bu bankaya devredilmiştir. Sonrasında da kamu bankaları arasına girmeye hak kazanmıştır. Özel ve devlet kavramları arasında bu bankanın devlete ait olduğunu görebilmekteyiz. Hedefinize ulaşmak için bu bankanın imkanlarını kullanacak iseniz; şubenin dışında kar elde etmek, pazarlama yapmak, mali kontrol tutma, kredi imkanı ve destek hizmetleri konularında destek sunulmaktadır. Bu yazımızda anlatılacak olan esas konu ise Halkbank kartlarının başvuru sürecidir.

Evrensel olarak banka ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılan hizmetlerde her zaman güçlü bir yapı tutulmaktadır. Buna ek olarak misyonunda bankacılık adına atılan her adımın net olduğu da görülmektedir. Bu bankanın kullanmış olduğu banka kartları da Paraf olarak isimlendirilmiştir. Müşterinin her zaman için ihtiyaçlarını zamanında toplamak ve mevcut olan durumu değerlendirerek tam destek sunmak bankanın en büyük gayesidir. Bankanın sunmuş olduğu kart destekleri şunlardır:

  • Paraf sanal kart
  • Parafly
  • Paraf platinum
  • Paraf business
  • Paraf kart
  • Paraf gold
  • Parafly platinum

Kredi kartları ile alışveriş yaptıkça ödeme yapma imkanı da bulabilmeniz için paranızı biriktirmenizin en kolay yolu da bu bankadan bir kart almaktır. Yola ilk çıktığı zamanlardan beri bu slogan ile hareket eden bankanıın Visa Classic, Halk Bank, Master Card Standart, Visa Gold ve Mastercard Paypass kartları bonus veren imkanlar içinde sunulmaktadır. Bunun yanında kullanacağınız kart çeşidi Master Card Pay Pass ise pin kullanmanıza gerek olmamaktadır. Kredi kartlarının her bankada ayrıcalıkları ve kolaylıkları bulunmaktadır. Bonuslar aracılığı ile puanlarınızı toplayabilir ve satıcıların sunmuş olduğu indirimleri de alabilirsiniz. Taksit imkanları, %5’lik faiz oranları ve ücretlerin de yine taksitlendirilmesi sunulan imkanlar arasındadır.

 

Halbank aracılığı ile kartlarınıza başvurabilmek için çok fazla seçenek de bulunmaktadır. İlk önce online olarak sitede bulunan formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. En yakın şubenizde bulunan yetkili isimler hemen bu başvuruyu değerlendirerek sizlere geri dönüş sağlamaktadır.

Sitenin ana menüsünden müşteri hizmetlerine de danışabilirsiniz.

Sol köşedeki başlıklar da yapabileceğiniz konuları sizlere sunmaktadır. Başvurular/Formlar kısmından hemen kartınızı istediğinizi bankaya iletebilirsiniz.

Başvurular/Formlar kısmı ile formlar hemen karşınıza gelmektedir. Başvuru formunu bularak burada istenen alanları doldurabilirsiniz. Buradaki istenen başvuru seçeneği de kredi kartı olmalıdır. Burada önemli olan nokta form içinde istenen her bilginin eksiksiz olarak tamamlanmasıdır. En son olarak da Gönder seçeneği ile isteğiniz bankaya iletilmektedir.

Bu internet üzerinden sunulan imkanın yanı sıra telefon bankacılığından da yardım alabilirsiniz. 444 0 400 numarası müşteri hizmetleri tarafından yönetilmekte ve her zaman sizlere destek olabilmektedir. Siz de internet kullanmak istemeyenlerdenseniz telefon aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Üçüncü ve en son imkan olarak eski zamanlardan kalma bir yöntemi konuşabiliriz. Şubeye giderek kredi kartı almak istediğinizi bildirebilirsiniz. Yetkili ve bireysel bir müşteri olarak başvurmak istediğinizi bildirdiğinizde online olarak başvurduğunuz formun benzeri size sunulmaktadır. Müşterilerin her zaman memnun olması taraftarı olan bir banka olarak Halkbank şubeleri, gerekli olan her evrağı sizden talep etmektedir. Son 3 ay içerisinde hesabınızın ekstresini, kimlik fotokopinizi, otomatik olarak ödeme yaptırmak isterseniz bunun talimatı, özel şirketlerin çalışanları olarak özelden tasdikli formlar bankaya bu sırada sunulmalıdır.

Halkbank olarak müşterilere istedikleri kartların sunulması için 2 gün verilmekte ve beklenilmesi istenmektedir. Bu süre bitince müşterilerin her biri SMS ile bilgilendirilmektedir. Bilgilendirme gelmez ise direk şubelerden, telefon ve internet bankacılığından gerekli destekleri de alabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvuru formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK