Ana sayfa Milli Savunma Bakanlığı Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama

0
PAYLAŞ

Gelişen teknoloji sayesinde artık sanal ortamdan birçok işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirebilirsiniz. İnternet ve bilgisayar kullanımının ülkemizde artması ile birçok kurum ve kuruluş sanal ortamda vatandaşların işlemlerini yapabilmesi için hizmet vermeye başlamıştır. Bu doğrultuda kurum ve kuruluşların çoğu hizmetlerini sanal ortam üzerinden yapabilme imkanını biz vatandaşlara sunmaktadır. Teknolojideki gelişmelerden vatandaşlarını yararlandıran devlet ise sanal ortamda vatandaşlara hizmet için E-Devlet uygulaması başlatmıştır. E- Devlet uygulamasıyla pek çok işlemi sanal ortamdan rahat ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sistem üzerinden faydalanacağınız uygulamalardan birisi de harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemleri uygulamasıdır. Bu yazımızın içeriğinde sizlere bu sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemlerinizi yapmak için ilk olarak yazımızın son kısmında bulunan linke tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkacak olan sayfa üzerinden kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayarak işleminize devam ediniz.

 

Bir önceki adımda gösterilmiş olan işlemi yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkacak olan kimlik doğrulama sayfasında ilk olarak T.C kimlik numaranızı ve E- Devlet şifreniz eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz. Eğer bir E-Devlet şifreniz yok ise işlem yapamazsınız. Eğer bu işlemi yapmak istiyorsanız size en yakın PTT şubesinden 2 TL işlem ücreti karşılığında şifrenizi alabilirsiniz.

E-Devlet şifrenizi ilgili alan girdikten sonra sisteme giriş yap butonunu tıklayarak harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK