Ana sayfa Milli Savunma Bakanlığı Hava Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

Hava Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternet kullanımının günümüzde bir hayli fazla artması ile birlikte kişilerin neredeyse tüm işlemlerini internet üzerinden yapmayı tercih etme oranı da bir o kadar artmıştır. Pek çok kurum ve kuruluş işlemlerini online olarak internet üzerinden yapılabilir hale getirmek için çaba sarf etmektedir. Devlet kurumlarının hemen hemen hepsi E-Devlet sistemi üzerinden sorgulanabilmektedir. E-Devlet sistemi kullananlar için birçok konudan bilgi ve sorgulama gibi hizmeti içeren uygulamalar bulunmaktadır. E-Devlet sistemi üzerinden halka açık bir şekilde hizmet vermekte olan işlemlerden birisi de hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemleridir. Bu sorgulama işlemleriyle birlikte hava nakil araçlarının sefer görev emri olup olmadığı konularında birçok detaylı bilgileri bu platformdan öğrenebilirsiniz. Sefer görev emri olup olmadığı konuları hakkında bilgileri edinebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden tek bir şifre ile gerçekleştirmeniz gereken hava nakil araçları için lojistik sefer görev emrini sorgulama işlemleri hakkında yazımızın devam kısmında detaylı bilgileri ve işleminizi nasıl yapacağınız konularında bir çok bilgiyi sizlere yararı olması açısından paylaştık.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak tüm E-Devlet işlemleri için gerekli olduğu gibi bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer bir E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa size en yakın PTT şubesine giderek buradan E-Devlet şifresi alabilirsiniz. E-Devlet şifresi almak için kimliğinizle birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir sadece 2 Türk Lirası ücret karşılığında size özel bir zarf içerinde E-Devlet şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi PTT şubesinden aldıktan sonra yapmanız gereken öncelikli adım yazımızın son kısmında sizinle paylaşmış olduğumuz bağlantı linkine tıklamaktır. Açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu tıklayınız.

 

Bu işlemlerden sonra sizden istenilen T.C kimlik numaranız ve PTT bünyesinden temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizi sisteme eksiksiz bir şekilde giriş yapınız.

Son işlem olarak “Sisteme Giriş Yap” butonunu tıklayınız.

En son olarak karşınıza gelen hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama sayfasında sorgulamanızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sizinle paylaşmış olduğumuz adımları doğru bir şekilde uyguladığınız zaman, E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama işleminizi rahat bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK