Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Bakiye Sorgu

HGS Bakiye Sorgu

0
PAYLAŞ

HGS yani hızlı geçiş sistemi köprü ve otoyollardaki gişelerde geçişlerin kolay olması için kullanılan bir çeşit ücretlendirme sistemidir. Bu sistem sayesinde KGS yani kartlı sistemli geçişin yerine geçmiş olan bu sistemle birlikte trafik sıkışıklığını en aza indirmek için kurulmuş olan sistem herkesin yararlanabilmesi açısından son derece uygundur. HGS sistem genel olarak çipli bir barkot sistemidir ve herkes PTT şubesinden satın alınabilir. PTT şubelerinden karayolu giriş çıkışlarında da bulunan satış yerlerinden bakiye yenileyebilirsiniz.

Geçiş İhlali Sorgusu için TIKLAYINIZ !

Hızlı geçiş sistemi çalışma prensipleri gişelerde bulunan kameralardan araçlarda bulunan çipli etiketi ya da plakalardan okunan özellikler sayesinde HSG çok tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Birçok market, benzin istasyonu ya da online olarak hızlı geçiş sistemi etiketlerine bakiye yüklemesi de yapılabilmektedir.

 

Arabanız var ise ruhsatınız ile birlikte PTT şubeleri ya da bu işlemi yapacak bankalardan birisine giderek HGS kartınızı alabilirsiniz. HGS bakiye sorgu işlemi yapım aşamalarını da sizler için anlattık. Alınan HGS kartı kullanımı aylık, günlük ya da yıllık olarak kişinin kullanımına bağlı bir olaydır. Bu nedenle de aldığınız HGS kartına istediğiniz miktar da para yükleyerek en uygun süreli kullanımı sağlayabilirsiniz.

Hızlı geçiş sistemi kara yollarının artan araba yoğunluğu ve trafik sorununun çözümünü rahatlatmayı amaçlayan bir çeşit teknolojik sistemdir. Hızlı geçiş sisteminin en büyük avantajlarından bir tanesi kullanıcılarının her türlü online olarak kendi hesaplarını takip edebilmeleridir. E-devlet ve resmi sitelerden giriş yapılarak her türlü giriş çıkış ihlal gibi sorunlar kısa süre içerisinde giderilebilmektedir. HGS müşteri hizmetleri dijital yardım portalı vermektedir. Aynı zamanda hızlı geçiş sistemine ait herhangi bir ceza ya da sorununuz var ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz

HGS Bakiye Sorgu İşlemi için TIKLAYINIZ!

 

BİR CEVAP BIRAK