Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Ceza

HGS Ceza

0
PAYLAŞ

HGS sistemi ile ilgili olarak plakanızın adına bulunan cezanızı ve aracınızla ilgili diğer tüm detaylara ulaşabileceğiniz resmi linkleri yazımızın sonunda paylaşmış bulunmaktayız.

HGS Ceza Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

HGS ile ilgili detay bilgilerine ulaşım sağlayabilmeniz için yazımızın sonunda yer almakta olan ilk linke tıkladığınızda detay bilgileri öğrenebilmeniz için bir sayfa açılmaktadır. Bu sayfa üzerinde sağ üst köşede bulunmakta olan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Ancak siteye ait üyeliğiniz bulunmuyor ise “Üye olun” seçeneğine tıklayarak bilgileriniz ile üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Siteye üye olma işleminizi tamamladıktan sonra e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilir, HGS ceza ve diğer HGS ile ilgili tüm detayları öğrenebileceğiniz işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

HGS ceza öğrenmenin bir diğer alternatifi ise E-Devlet üzerinden sorgulama yaparak öğrenme işlemidir. Yazımızın sonunda bulunmakta olan ikinci linke tıklayarak sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ekrana otomatik bir şekilde yönlendirilirsiniz. İkinci linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada bulunmakta olan T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenen bölüme T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra giriş sağlayabilirsiniz. Eğer bir E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa PTT şubelerinden 2 TL karşılığında şifre alabilirsiniz. Şifrenizle beraber T.C. kimlik numaranızı yazıp “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıkladığınızda giriş sağlayabilirsiniz.

HGS Ceza Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet HGS Ceza Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK