Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Hareket Dökümü

HGS Hareket Dökümü

0
PAYLAŞ

HGS hareket dökümü alabilmeniz için yazımızın sonunda bulunmakta olan linkten yararlanabilir ve tüm HGS hareket dökümünüzü detaylı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için ihtiyacınız olan gerekli tüm bilgiler yazımızda yer almaktadır.

HGS Hareket Dökümü Nasıl Alınır?

HGS hareket dökümü alma işlemi de aynı ceza sorgulama işlemi gibi gerçekleşmektedir. Yazımızın sonunda bulunmakta olan linke tıkladığınızda bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz resmi siteye otomatik bir şekilde yönlendirileceksiniz. Bu site üzerinde sağ üst köşede bulunmakta olan “Geçiş İhlali Sorgula” ve “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneklerinden “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Siteye giriş için siteye üye olmanız gerekmektedir ancak daha önceden siteye üyelik kaydınız bulunmuyor ise “Üye olun” seçeneğine tıklayarak üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra e-mail adresiniz ve şifreniz ile birlikte aşağıda bulunan güvenlik kodunu da sayfa üzerinde belirtilen alanlara yazmanız doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız. Tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra “Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız.  Bu adımları gerçekleştirdiğinizde işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

Verilen link üzerindeki sitede daha önceden üyelik kaydınız bulunmuyor ise E-Devlet üzerinden de HGS hareket dökümünüzü öğrenebilirsiniz. E-Devlet üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için lazım olan linki yazımızın sonun bulabilirsiniz. Link üzerinden açılan sayfadan T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Şifreniz yoksa PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı da girdiğinizde işleminizi tamamlanacaktır.

HGS Hareket Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet HGS Hareker Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK