Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS İletişim

HGS İletişim

0
PAYLAŞ

Teknolojik gelişmeler sonucunda neredeyse tüm işlemler, dijital ortamlarda gerçekleşme başladı. Yediden yetmişe herkesin kullandığı akıllı telefonlar ile tüm dünya ayağınıza geldi. Her evde bulunmaya başlayan telefonların dışında internet, bilgisayar, tabletler ile de teknoloji herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir bir hal aldı. Genç kesim genellikle internet üzerinden gerçekleştirilebilen işlemleri tercih ederken, bazı kesimlerde bu fırsatlardan çeşitli sebeplerle yararlanmak istemeyebilir. Teknolojik hizmetleri kullanmak istemeyen kişiler için eski dönemlerde daha sık kullanılan hizmetler de verilmeye devam etmektedir. Hızlı Geçiş Sistemi, 2012 yılından bu yana karayollarındaki geçişler esnasında sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanılmaya başladığı ilk günlerden bu yana olumlu sonuçlar alınan HGS, karayollarında en çok tercih edilen uygulamalar arasında bilinmektedir. Araç sahiplerine büyük kolaylık sağlayan HGS, sürücülere kullanmak ve abone olmak için teşvik edilmektedir. Otoyol ve köprülerde nakit para olmadan, otomatik olarak ödeme yapma kolaylığı sağlayan sisteme Hızlı Geçiş Sistemi denilmektedir. Geçişler esnasındaki tüm ödemeler, HGS kart ve etiketleri ile sağlanmaktadır. HGS abonelik başvurusu tüm PTT şubelerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. HGS kart ve etiketi alımı ise anlaşmalı bankalar, tüm PTT şubeleri, anlaşmalı karayolu merkezleri ve akaryakıt istasyonlarından sağlanabilmektedir. HGS geçişlerinde HGS kart veya etiketi kullanabilmek için bakiye yüklemesi yapmak gerekmektedir. Sürekli olarak bakiye kontrolü yapmak, yeterli bakiyeyi bulundurmak önemlidir. HGS kart veya etiketi bulunsa da yeterli bakiye olmadığında kaçak geçiş yapmış sayılmaktasınız. Bu durumda da geçiş ihlali tarafından kesilen cezayı ödemek zorunda kalırsınız. HGS geçiş ihlali ceza tutarları da oldukça yüksek miktarlarda olmaktadır.

Kişilerin HGS işlemleri ile ilgili yapmak istedikleri tüm sorgulama, bilgi alma, bakiye veya şifre işlemleri kolay ve kısa sürede gerçekleşmektedir.

HGS İletişim Yolları Nelerdir?

 

Akıllı telefonlara indirilen uygulamalar gibi Hızlı Geçiş Sistemi de akıllı telefonlara bir uygulama gibi indirilebilmektedir. Akıllı telefona indirilen HGS ile anında ulaşım sağlanabilmektedir.

Sık kullanılan HGS iletişim yöntemlerinden bir tanesi de internettir. İnternette yer alan online HGS web sayfası üzerinden her an tüm soru, bilgi alma vb. tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet ve akıllı telefonlar ile arası iyi olmayan kişiler içinse HGS müşteri hizmetleri servisi kişilere yardımcı olmaktadır. 7 / 24 hizmet veren HGS müşteri hizmetleri, HGS ile ilgili olan tüm sorgulama, bilgi alma, araştırma, bakiye veya şifre işlemlerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olmaktadır. Her an, her yerden ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

HGS Müşteri Hizmetleri Servisi İletişim: 444 17 88

HGS Uygulamasını Cep Telefonunuza İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

HGS Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK