Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Mobil Ödeme

HGS Mobil Ödeme

0
PAYLAŞ

Hızlı Geçiş Sistemi bir diğer adı ile HGS ödemeleri, mobil ve internet üzerinden olabilecek şekilde herhangi bir şubeye gitmeden de internet üzerinden online bir şekilde kolayca yapılabilmektedir. Ayrıca telefonunuza kolayca indirebileceğiniz HGS müşteri hizmetlerine Google Play Store veya App Store’dan tek işlem ile ulaşabilirsiniz.

HGS İnternet Üzerinden Ödeme Nasıl Yapılır?

HGS internet üzerinden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için yazımızın alt kısmında vereceğimiz size uygun linklerden herhangi birini seçerek ödeme işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. HGS ödemenizi PTT internet sitesi üzerinden yapabilmek için “Plaka No”, “T.C. Kimlik No”, “Vergi No”, “Pasaport No” veya “HGS Ürün No” seçeneklerinden birini seçerek sorgulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçeneklerden herhangi birini seçerek aşağıdaki bölüme bilgiyi girdikten sonra “Sorgula” seçeneğine tıklayarak işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

HGS Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

HGS mobil ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak kullanmış olduğunuz operatörün mobil uygulama sayfasına giriş sağlamanız gerekmektedir. HGS mobil ödeme Turkcell ve Vodafone operatörleri için geçerli olan bir hizmettir.

Vodofone Operatörü İçin

4848 hizmet numarasından sesli müşteri hizmetleri menüsünü arayıp HGS yükleme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise HGS sisteminde kayıtlı olan 10 haneli etiket numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde tuşlamanız gerekmektedir. Belirtmiş olduğunuz etiket numaranıza yüklemek istediğiniz tutarı da tuşlayarak telefon üzerinden HGS mobil ödemenizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Turkcell Operatörü İçin

Öncelikle yazımızın sonunda verilmekte olan linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada bulunmakta olan “Hemen Al” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan platformda yükleme yapmak istediğiniz HGS numaranızı yazınız. Daha sonra ise yükleme yapmak istediğiniz tutarı seçiniz. “Devam Etmek İçin Giriş Yapınız” bölümünde bulunmakta olan kısma telefon numaranız ve Turkcell şifrenizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız. Eğer şifreniz yok ise “SIFRE” yazıp 2222’ye göndererek yeni bir şifre alabilirsiniz. Gelecek olan mesajda yer almakta olan şifreyi de şifre bölümüne eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Turkcell Operatörü İle Ödemek İçin TIKLAYINIZ! 

Online Ödeyebileceğiniz Siteler

Akbank Bankası Üzerinden Ödemek İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Üzerinden Ödemek İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Bankası Üzerinden Ödemek İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK