Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Online Ceza Ödeme

HGS Online Ceza Ödeme

0
PAYLAŞ

HGS online ceza ödeme işlemi gerçekleştirilmesi oldukça kolay olan bir işlemdir. HGS online ceza ödeme işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bağlantı linklerine ve işlemlerinizi gerçekleştirme aşamasında size yardımcı olacak bilgilere yazımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

HGS Online Ceza Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yazımızın son kısmında size verdiğimiz bağlantı linkinin üzerinden online olarak ceza ödeme işleminizi kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir siteye erişim sağlayabilirsiniz. Siteye kayıtlı bir üyeliğiniz bulunmuyor ise; E-Devlet şifrenizle de siteye erişim sağlamanız mümkündür. Eğer bir E-Devlet şifreniz yok ise tüm merkez PTT şubelerinden 2 TL kadar bir ücret ödeyerek E-Devlet şifrenizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Yazımızın sonunda bulunmakta olan bağlantı linkine tıkladığınızda ekranınızda açılacak olan sayfanın sağ üst bölümünde yer almakta olan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıkladığınızda, “E-Devlet Şifresi ile Giriş Yap” seçeneğini seçerek açılacak olan sayfada E-Devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz gereken sistem tarafından belirtilmekte olan zorunlu bölümler  yer almaktadır. Bu doldurulması zorunlu olan bölümlere E-Devlet şifreniz ile birlikte T.C. kimlik numaranızı da doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayarak siteye giriş işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

HGS online ceza ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir diğer site ise verdiğimiz ikinci linkte mevcuttur. Verilen bağlantı linkine tıkladığınızda ekranınızda karşınıza çıkacak olan sitede yine aynı şekilde sağ üst köşede bulunmakta olan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıkladıktan sonra site üzerinde mevcut üyeliğiniz bulunuyor ise e-posta adresiniz ve şifrenizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdıktan sonra aşağıda bulunmakta olan güvenlik kodunu da belirtilen alana yazdığınızda siteye  giriş işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer site üzerinde daha önceden bulunmakta olan mevcut bir üyelik kaydınız yok ise site üzerinde sol tarafta yer almakta olan “Üye Olun” seçeneğini tıklayarak siteye üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra HGS online ceza ödeme işlemlerinizi site üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Online Ceza Ödeme İşlemini E-Devlet’ten Gerçekleştirmek İçin TIKLAYINIZ!

HGS Online Ceza Ödeme İşlemini Müşteri Girişi İle Gerçekleştirmek İçin TIKLAYINIZ! 

BİR CEVAP BIRAK