Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Sorgulama

HGS Sorgulama

0
PAYLAŞ

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) geçiş ihlali cezalarınızı ve kaçak geçiş cezalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde sorgulayabilmeniz için yazımızın sonunda bulunmakta olan linke tıklamanız gerekmektedir.

HGS Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

HGS sorgulama işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunmakta olan linke tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra linke tıkladıktan sonra açılan sayfadan sağ üst köşede bulunmakta olan “Geçiş İhlali Sorgula” ya da “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneklerinden herhangi birinden sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklayınız. Siteye giriş için üyeliğiniz var ise işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca E-Devlet internet sayfası üzerinden de Hızlı Geçiş Sistemi sorgulama için aşağıda bir linkimiz yer almaktadır. Aşağıda yer almakta olan linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada T.C. kimlik numaranız ile birlikte E-Devlet şifrenizi de yazarak sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için siteye giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet şifresi olmayan kişiler siteye giriş sağlayamamakta ve sorgulama işlemlerini gerçekleştirememektedir. Eğer bir E-Devlet şifreniz yok ise merkez PTT şubelerinden 2 TL kadar düşük bir ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. Şifrenizi satın aldıktan sonra T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi de belirtilen alanlara eksiksiz ve doğru bir şekilde yazarak “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıkladığınızda giriş işleminizi gerçekleştirebilir ve sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

HGS Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden HGS Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK