Ana sayfa HGS - OGS Sorgulamaları HGS Ulaşım Numarası

HGS Ulaşım Numarası

0
PAYLAŞ

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS); İzmir-Aydın Otoyolu, İzmir-Çeşme Otoyolu, Boğaz Köprüleri, Avrupa Otoyolu, Anadolu Otoyolu ve Niğde-Mersin-Şanlıurfa otoyollarında gişelerden geçiş esnasında trafik yoğunluğunu önlemek için kullanılmakta olan bir sistemdir.

HGS Ulaşım Numarası Kaçtır?

HGS sistemi ile ilgili aklınıza takılan soru ve görüşlerinizi tartışabileceğiniz resmi HGS ulaşım numarası yazımızın sonunda yer almaktadır. HGS ile ilgili sorunlarınızı ve görüşlerinizi internet üzerinden mail olarak gönderebileceğiniz resmi bir e-mail adresine de yazımızın sonundaki kısımdan ulaşabilirsiniz. HGS sistemi iletişim numarasından ve e-mail adresinin altında daha ayrıntılı bilgi alabilmeniz için resmi bir internet sitesinin linki yer almaktadır. Bu resmi internet sitesi üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi plakanıza kayıtlı olan geçiş ihlalinizi de sorgulayabilirsiniz.  HGS sistemi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için ise sayfanın sağ üst köşesinde yer almakta olan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklayarak, açılan platformdan sisteme üyeliğiniz bulunuyor ise e-mail adresiniz ve şifre bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde belirtilen alana yazarak giriş sağlayabilirsiniz. Ancak sisteme üyeliğiniz bulunmuyor ise “Üye Olun” seçeneğine tıklayarak yeni üyelik kaydı oluşturabilirsiniz.

 

HGS sistemi ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi alabilmek için diğer bir alternatif ise E-Devlet resmi internet sayfasıdır. E-Devlet resmi internet sitesine E-Devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranız ile giriş sağlayabilirsiniz. Siteye giriş için paylaşılan bağlantı linkine yazımızın sonundan erişim sağlayabilirsiniz. E-Devlet şifreniz yok ise tüm merkez PTT şubelerinden 2 TL gibi düşük bir ücret karşılığında E-Devlet şifresine sahip olabilirsiniz. Yazının sonunda bulunmakta olan bağlantı linkine tıkladığınızda açılan sayfada bulunan T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girmeniz gereken yerlere bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olduktan sonra “Sisteme Şimdi Giriş” yap seçeneğine tıklayarak, sisteme giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Faks Numaraları

  • 0 312 801 04 04
  • 0 312 801 05 05
  • 0 312 801 06 06

HGS Çağrı Merkezi Numarası

  • 444 11 17

HGS Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

  • hgs@kgm.gov.tr

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi Site İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet HGS Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK