Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları İgdaş Fatura Sorgulama

İgdaş Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

İstanbul ilimizde gaz dağıtımı yapan firmanın ismi İGDAŞ olarak bilinmektedir. İGDAŞ açılımı İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak okunmaktadır. Kamuoyunda bilinen ismi ile İGDAŞ uzun bir süreden beri İstanbul’da doğalgaz dağıtımı yapmaktadır. Bu kuruluş İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş bir kurumdur. İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemi hem zaman tasarrufu yapabilmeniz için hem nüfusu çok yoğun olan İstanbul ilinde tüm kurumlardaki kalabalıkların azalması için yapılan bir uygulamadır. Zaman kaybınızı engellemek için kurumlara gitmek yerine internet üzerinden yapılan uygulamalar birkaç dakikanın içinde yapılarak tüm borç bilgilerine kısa zamanda ulaşılabilmektedir.

İGDAŞ Fatura Sorgulama işlemi yapabilmek için yazının alt kısmında bulunan ve sizleri bir tıklama ile İGDAŞ Fatura Sorgulama sayfasına yönlendirecek olan linke bir kez tıklayarak tüm doğalgaz fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

İGDAŞ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

İGDAŞ Fatura Sorgulama işlemi yapabilmek için öncelikli olarak İGDAŞ resmi web sitesini ziyaret ederek aşağıda kırmızı renkle belirtilmiş olan online işlemler kısmını seçiniz.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra açılan sayfada aşağıda kırmızı renkle belirtilmiş olan kullanıcı adı bölümünü ve şifre bilgilerinizi doldurarak üye olabilirsiniz.

Sisteme girdikten sonra İGDAŞ Fatura Sorgulama işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bir üyeliğiniz yoksa yeni üye yazan kısma tıklayarak üyelik başlatmalısınız. Bu alanda sizlerden üye olabilmeniz için kullanıcı adı, şifre doğrulama, şifre, e-posta, daire no, tesisat no, soyadı, ad, T.C kimlik no, doğum tarihi ile telefon numarası alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurmanız istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak sisteme üye olmalısınız.

Tüm alanları eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra sisteme üye olabilirsiniz. Üyelik bilgileri ile fatura sorgulama sistemi üzerinden İGDAŞ Fatura Sorgulama işleminizi eksiksiz olarak yapabilirsiniz. Bu işlemler bittikten sonra güncel faturalarınızı sistem üzerinden görebileceğiniz gibi geçmiş fatura borçlarınızı da bu sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

İGDAŞ Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK