Ana sayfa Burç Özellikleri Sorgulama İkizler Burcu Özellikleri Sorgulama

İkizler Burcu Özellikleri Sorgulama

0
PAYLAŞ

İkizler burcunda olan kişiler burcun isminden de anlaşılacağı gibi çok yönlüdürler. Birbirinden çok farklı karakteristik özelliklere sahip olurlar. Bulundukları duruma ve konuma göre fikirleri değişebilir. Sizler için bu yazımızda ikizler burcu insanının özelliklerini sorgulayacağız.

İkizler burcu, zıt bir kişiliğe sahiptir. İkizler burcu olan kişiler sivri ve üstün zekaya sahiptir. Yazma ve konuşma yetenekleri oldukça ileri seviyededir. İkizler burcu insanı konuşmayı çok sever. Dikkatlerini çeken ve onları ilgilendiren konular hakkında uzun süre sohbet edebilirler. Kelime dağarcıkları geniştir. Hitap şekilleri güçlü ve yumuşak dillidirler. Hassas ve keskin işitme özellikleri bulunur. Bu yüzden çevrelerindeki güzel konuşan insanlar her zaman dikkatlerini çeker. Her anlarında meraklıdırlar macerayı severler. Anlık yaşamayı sever, pek yerlerinde duramayan karakterleri vardır. Gezmeyi ve tatile çıkmayı severler eğlenmek onların hayat tarzlarıdır. İkizler burcu insanlarının belirgin özelliklerinden birisi de kararsız olmalarıdır. İkizler burcunun kararsızlığının nedeni genellikle konulara derin bakmalarıdır. Kendileri için çok önemsiz olan konuları bile her yönden ele alarak incelerler. Bir kişi ile tartışmaya girdiklerinde olaylara mantık çerçevesinden bakarak duyguyu dışarıda tutarlar. Çoğu zamanlarda anlaşılması güç bir burçtur. Çoğu kişinin anlayamadığı insanlar olduğundan dolayı geniş bir çevreleri olmaz. Aslında çevrelerinde çok kimsenin olmaması onların kusuru değil, diğer burç insanlarının kusurudur.  İkizler burcu zeka burcudur. Kıpır kıpırdırlar. Değişik olan şeylerle ve alanlarla ilgilenmeyi severler. Bir ikizler burcu insanını bir gün spor yaparken görebilir ertesi gün ise kitap okurken görebilirsiniz. Veya kısa süreler içerisinde başka şeylere ilgi duymuş şekilde görebilirsiniz ikizler burcu insanlarını. İlgi alanlarının değişime uğradığı gibi ruh halleri de sıklıkla değişiklik gösterir. Ağlamakta olan bir ikizler burcunu bir saat sonra ağlamaktan eser kalmadan eğlenirken görebilirsiniz.

İkizler Burcunun Olumlu Özellikleri Nelerdir?

 

İkizler burcu insanı eğlencelidir. İkizler burcu insanının yanında sıkılabilmek neredeyse imkansız gibi bir şeydir.

Sivri bir zekaya sahiptirler, çevrelerindeki olayları en ince noktasına kadar analiz ederek, gösterilen tarafını değil de asıl olan tarafını anlayabilmeleri an meselesidir. Sürekli çevrelerinde gelişen olaylara karşı daha yapıcı bir tutum sergilemektedirler. Neredeyse tüm istedikleri işlerde beceri gösterebilirler. İstediklerinde yapamayacakları iş yoktur ikizler burcu insanının.

Konuşkan olduklarından dolayı ikizler burcu olan kişilerin hemen hemen her konuda söyleyecek sözleri bulunur ve yapacak bir eleştirileri mutlaka bir köşede saklıdır. Saklı olan köşeden eleştirilerini istedikleri zaman gerekli kişiye söyleyebilirler. İkizler burcu insanlarının yanında iken sıkılmazsınız. İkizler burcu insanı ile konuşurken sürekli yeni bir konu açılacak ve ikizler burcu sıkılıp susana kadar  bu konuşma devam edecektir.

İkizler burcu insanı merhametlidir, dışarıdan bakıldığı zaman her ne kadar sorumsuz ve olayları hayatı ciddiye almaz bir tutum sergileseler de aslında son derece duyarlı ve hassas bir yapıya sahiptirler. Girdikleri her alana uyumludurlar, bulundukları çevreye uyum sağlamada kesinlikle hiç bir sıkıntı çekmezler.

İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Değişken fikirlere sahiptir. Bunun yanı sıra ikizler burcu insanı farklı karakteristik özellikler gösterir. İkizler burcu kişisinde rastlayacağınız en sinir bozucu davranışlardan birisi de fikirlerinin çok hızlı bir şekilde değişiklik gösteriyor olmasıdır. Mesela sizin yanınızda çok koyu bir şekilde bir fikri savunurken birkaç gün sonra aynı fikri acımasızca eleştirdiğine görebilirsiniz.

Sabırsızdırlar hiçbir kimse tarafından bekletilmeyi asla sevmezler. Her anlarında tüm yaşanacak olan şeyleri bir an önce yaşansın ve hemen bitsin isterler. Öncelik daima kendindedir. Dedikoducudurlar. Kararsızdırlar. Çıkarları ön plandadır. Başkalarının menfaatini önemsemezler. Gerçeklerle yüzleşmekten kaçınırlar. Yüzeysel ve çok meraklıdırlar.

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu kadını sürekli aktif ve insanlarla iletişim halindedir. Bu aktifliği yüzünden hemen hemen çevresindeki her şeyden haberleri olur. İkizler burcu insanının çevresindeki kişiler başkaları hakkında merak ettikleri şeyleri öğrenmek istediklerinde ikizler kadınına sorabilir. Çünkü ikizler burcu kadınının her zaman her şeyden haberi vardır. Her şey onların kontrolündedir. Dedikodu yapmayı çok severler. Dedikoduyu sevmelerinin sebebi iletişimdeki becerileridir.

İkizler burcu kadınları çok zekidir. İkizler burcu kadını bu zekayı doğru kullanırsa çok iyi olan yerlere gelebilir. Fakat bu özelliğini olumsuz yönde kullanırsa ikizler burcu kadını için kötü sonuçlar doğurabilir. Psikolojik sorunlar yaşamaya müsaittir. Spor yapmayı severler ikizler burcu kadınları zaten genelde fit bir vücuda sahip olurlar. Çok hareketlidirler. Çevresindeki kişilere karşı merhametliler. Ani bir sinir patlaması yaşayabilir ve aniden yatışabilirler. Hava grubu oldukları için ani değişken ruh halleri bulunur. Onları sinirlendirdikten sonra ardından ikizler burcu kadınının kalbini tekrar kazanmak oldukça kolaydır. Beyaz tenli olurlar. Kendilerini beğenirler. Çok kıskanç değiller. Temiz kalpli ve iyi niyetlidirler. Hazır cevaptırlar. Alışveriş yapmayı severler. Suya girmekten çekinirler. Emir vermekten hoşlanırlar.

Evlendikleri zaman evlerini geçindiren erkek olur, genellikle ev hanımlığını güzel yaparlar. İkizler burcu kadınları her zaman ailede sevilen tiplerdir. Genelde ikizler burcu kadınları örnek gösterilir. Duygularından çok mantıkları ile hareket ederler. Sohbet ortamlarında karşısındaki insanların kendisi gibi güzel konuşan kelimelerini düzgün kullanan birisi olmasını ister ama en çok kendisi konuşmak ister. Çok fazla duygusal değillerdir. İkizler kadını özgürlüğüne düşkündür. Zeka ve zihinsel odaklı konuları konuşmayı sever ve bu konular üzerinde konuşmak isterler. Hayat felsefeleri tarih gibidir. İkizler kadını ile birlikte olmak isteyen erkek hayatında kesinlikle sıkılmaz. İkizler burcu kadınını fazla sıkmamalısınız. Aşırı kıskançlıklar karşısındaki erkeği ne kadar sevse de onları soğutmaya yeter.

İkizler burcu kadını yaşamınızın her anına hareket getirir. Gezmeyi eğlenmeyi severler. Sürekli hareket halindedirler. Gerçek bir aşk yaşadıklarında müthiş bir şekilde bağlanırlar. Karşı taraf ikizler burcu kadınını bırakmadığı sürece asla ayrılığı düşünmezler. Sevdiği kişileri kaybettikleri zaman karalar bağlarlar belki de çok üzülürler fakat unutma aşamasını da çabucak atlatırlar. Hayatlarına her zaman yeni bir sayfa açmayı çok iyi becerirler. Geçmişlerinde olan olaylara asla takılmazlar. Geçmişi çabucak unutabildikleri için aşk acısı onlarda çok kısa sürmektedir. İkizler kadınları hayata eğlence gözüyle bakar. Bir ikizler kadını ile birlikte olmak istiyorsanız hemen ciddi bir boyuta geçmemeniz gerekir, önce onu ikna etmeniz ve ciddi boyutlara o şekilde geçmeniz gerekir. İkizler burcu kadınları kararlarını kendisi almak ister başkasına sormayı kesinlikle sevmez. Tüm sıkıntılı zamanları ile kendisinin üstesinden gelebileceğini düşünerek davranır. İkizler kadını ailesine bağlıdır ve yardımseverdir. Özellikle aile içinde baba kız ilişkilerini en yoğun ve en keskin yaşayan burçtur. İkizler burcu kadınları çocuk yetiştirme konusuna özen gösterirler. Çok iyi annelik yaparlar. Düzenlidir. İkizler kadını hamarattır. İlgi duydukları burç insanı ise yay burcu insanıdır. Aşk hayatında her zaman aktif ve değişik şeyler yaşamayı isterler. İlişkilerinde her zaman rahat olmaktan yanadırlar.

İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri Nelerdir?

Pratik zekâlıdırlar. İkizler erkeği çok fazla hareketlidir. İkizler kadını ile ölçüldüğünde biraz daha soğukkanlıdır. İkizler kadını gibi dışarıdan bakıldığı zaman çekici görünmeyebilirler. Fakat ikizler burcu erkeklerinin fiziksel görünümden daha fazla konuşma şekli ve davranışları ile karşı cinsi kendisine çekebilen yapıları vardır. İkizler burcu erkekleri kendileriyle barışıktırlar. Ciddi ortamlarda sessiz sakin gibi görünseler de samimi olduğu kişilerin karşısında hareketli konuşkan bir yapıya bürünürler. Dost oldukları kişiler ile ilişkilerine önem verirler. Kendilerine yapılan bir yanlışı kesinlikle unutmazlar. Her ortama ayak uydurabilirler. Alıngandırlar. Genel olarak çevresi tarafından anlaşılamaz. İkizler burcunun zekası düşünce yapısının faklı işlemesinden dolayı kaynaklanıyor. Aile içinde bile tartışmalar yaşayabilir. Anne babası ile hatta kardeşleriyle geçimsizlik yaşar.

Çevresinde olup biten olayların her zaman farkındadır. Çok iyi bir gözlemcidir. Arkadaşlarını sever fakat onların iyi huylarını da kötü huylarını da çok iyi tanır. Hemen hemen her konu hakkında bilgisi vardır. Yardımseverdir. Hayatının her anında araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi sever. Öğrendiği ve bilgilerini hiçbir zaman yeterli saymaz sürekli bilgilerinin üzerine tekrar tekrar çalışmalar yaparak kendisini geliştirir. Anlık öğrendiği şeyleri bile çevresine anlatmaktan büyük zevk alır. İkna yeteneği oldukça kuvvetlidir. İkizler burcu erkeği el becerisinde de oldukça başarılıdır. Müzik aletlerinden istediklerini çalabilirler. Duygularını tavırları ile ifade etmeyi her zaman söylemeye tercih eder. İkizler burcu erkeklerinin en çok anlaşabileceği burç terazi ikizler ve yay burcudur. İkizler burcu erkeklerinin ilişki gezegeni Jüpiter’dir. İkizler burcu erkekleri geleneksel bir yapıya sahiptirler. Her anlarında hazır cevaptırlar. Asabi bir yapıları vardır. Hafızaları güçlüdür. Fakirlere ve yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmeyi severler.

İkizler burcu erkekleri kıskançtır. Sahiplenme duyguları her zaman ağır basar. Kıskanç olmalarına rağmen karşı cinsin tercihlerine müdahale etmezler. Örneğin ikizler burcu erkeğinin karısı iş kadını olmak isterse fazla karışmaz hatta destek verir. İkizler burcunun erkekleri özgür bir yapıya sahiptirler. Özgür ruhları sebebi ile kısıtlanmayı asla kabul etmezler. Bu yüzden aşk hayatlarında kadının ikizler burcu erkeğini çok fazla sıkmaması gerekir. Kendisi ile iletişime geçmiş olan insanların kendisi gibi özgürce hareket etmesini ve özgürce fikirlerini savunmasını isterler. Çevresindekiler ve kendisi için tam bir özgürlükçüdür. Kendilerine yapılmış olan eleştirileri önemsemezler. Kendileri de öz eleştiri yapmazlar. Aile hayatlarında sorumluluk almaktan hiçbir zaman kaçınmazlar. Çocukları onlar için çok önemlidir, çocuklarını çok severler. Aile bağlarına tüm kalbiyle bağlıdırlar. Fakat ikizler burcu erkeği zor elde edilen burç tipidir. İkizler burcu erkekleri her zaman çocuk ruhludur hiç büyümezler. Arkadaş canlısıdırlar. Espri zekaları üst düzeydedir. Evlilik hayatlarından önce flört etme ve farklı farklı kişileri tanıyarak onlarla birlikte olma eğilimindedirler. Bu dışadönüklük onların yapısında vardır. Başka kimseler ile zaman geçirmeyi çok severler. İnsanlarla iletişim kurmak onların işidir. Hayal güçleri kuvvetlidir. Genellikle kincidir. Değişken mizaçları vardır. İkizler burcu erkekleri ile yaşayan bir kadının asla sıkılmaya zamanı olmaz.

İkizler Burcunun Diğer Burçlar ile İlişkisi

İkizler Burcu ile Koç Burcu İlişkisi

İkizler burcunun en uyumlu olduğu burç koç burcudur. Sanki bu iki burç birbiri için yaratılmış gibidir. İki burç insanı da enerjik hareketli bir yapıdadır. Her iki burç da gezmeyi eğlenmeyi ve aktif olmayı severler. Ve çevresindeki şeylerden çok çabuk sıkılabilirler. Bu birliktelikte ikizler burcu koç burcunu maceralara sürükleyecektir. Bu iki burç da duygularını her zaman aklın gerisinde tutmayı tercih ederler. Duygularını akıllarının gerisinde tutmaları her iki burç için de ilişkilerinde duygunun mu yoksa aklın mı önemli olduğu sorusunun sorulmasına sebep oluyor. Ancak koç burcu ve ikizler burcu ilişkisinde her iki taraf birbirine benzeyen bir bakış açısı ile yaşadıklarından dolayı çok bu sorun çok da gündeme gelmez. Sonuç olarak ikizler burcu ve koç burcu insanı birbiri ile mükemmel bir uyum içinde geçinebilir.

İkizler Burcu ile Boğa Burcu İlişkisi

İkizler ve boğa zıt özelliklere sahip olan burçlardır. İkizler burcunun hareketli konuşkan ve yerinde duramayan yapısına karşın boğa burcunun sakin oturaklı ve ağır başlı yapısı, ikizler burcu insanının sabırsız aceleci olmasıyla ve ortada duran işlerin bir an önce bitmesini istemesiyle boğa burcunun bir işi yapmadan önce yaptığı müddetten fazla iyice düşünerek sabırlı davranması maalesef bu burçlar arasında ateş ve suyun karşı karşıya gelmesi gibi bir şeydir. Bu burçların anlaşabilmesi ne kadar zor görünse de farklı karakterler olarak kendilerinden taviz vermeleri ve sağlıklı bir ilişki sürdürmeleri imkansız değildir. Genellikle iki taraf da birbirini çok iyi tanıması gerekmektedir. İkizler ve boğa burcunun ilişkilerinde her zaman bir taraf daima daha yapıcı bir tutum içerisinde olur. Aksi takdirde her ikisi de inatçı olan ikizler ve boğa insanlarının böyle zıt karakterlere sahip olup da anlaşmaları mümkün olmamaktadır.

İkizler Burcu ile İkizler Burcu İlişkisi

İkizler burcu insanını şüphe yok ki en iyi anlaması gereken burç yine kendi burcu olarak bilinir. Bu iki aynı burç insanı birbirleri ile neredeyse aynı özelliklere sahip kişilerdir. Aynı karakterde olma durumu çoğu zaman ilişkileri için olumlu bir sonuç meydana getirse de kimi zamanlar ilişkinin sonlanmasına da sebep olabilmektedir. Her ne kadar bu iki aynı burçtan olan kişi aynı özelliklere sahip olsalar bile her ikisi de birbirini umursamadan ve hayatı fazla ciddiye almadan yaşayacak ve birbirlerini de bu hususta gamsız olarak eleştireceklerdir. İkizler burcu olan kişinin bir diğer ikizler burcu insanıyla iyi bir ilişki kurmuş olması için bir tarafın sürekli yapıcı bir tutum içinde olması gerekir. Aksi takdirde bu ikilinin ilişkileri fazla uzun ömürlü olmayabilir.

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu İlişkisi

İkizler burcu ve yengeç burçlarının anlaşması çok zor olabilir. Fakat iki tarafın da kendisinden taviz vermesi bu ilişkiyi oldukça güzel bir noktaya da getirebilir. Yengeç burçları çocuk sahibi olmayı hayal eder ve düzenli bir hayatları olsun isterler. İkizler burcu insanı ise pek yerinde duramaz ve monoton bir hayata asla tahammül edemez. Yengeç burcu ikizler burcunun özgür yaşama isteğine karşı; ikizler burcu ise yengeç burcunun hassas yapısına müdahale etmediği sürece bu ilişkide olumlu bir sonuç olabilir. Fakat her iki taraf bir müddet sonra birbirini eleştirmeye başlayabilirler. İkizler burcu yengeç burcunun evine aşık olmuş ve evden çıkmak istemez tavırlarına tahammül edemez yengeç burcu ise ikizler burcunun sürekli macera arayışına girmesine anlam veremez. Bu ilişkiye uzun vadede her iki taraf da çok dayanamayabilir. Fakat ortada bir aşk var ise her iki burcun insanı da karşılıklı tavizler vererek uyumlu bir çift olabilir. Bu ilişkinin gidişatı tam olarak taraflara bağlıdır.

İkizler Burcu ile Aslan Burcu İlişkisi

Aslan burçları gösterişi sever ve pahalı elbiseler giymeyi, pahalı mekânlarda yediği yemekleri kendisi için gerekli ve her zaman ihtiyaç olarak görmektedir. İkizler için bu durum çok da önem taşımamaktadır. İkizler burcu için mühim olan nasıl yaşadığının önemi değil ne yaşadığının önemidir. İkizler burcu aslan burcuna ayak uydurabilir. Fakat aslan burcu insanı her zaman ilişkisinde nasıl davranacağını bilmesi gereklidir. İlişkilerinde sonuna kadar aşkı karşı cinse tattırmayı bilir. Bu durum ikizler burcu sıkılana dek bu şekilde devam edebilir. ikizler burcu ve aslan burcunun ilişkisinin sürekli olabilmesi için aslan burcu olan kişinin daima ikizlerin dikkatini canlı tutmak için tavırlar sergilemesi gerekmektedir. Bu durum ne kadar da zamanla aslan burcu insanını yıpratıcı bir boyuta gelse, sonucunda yaşayacak oldukları güzel birliktelik aslan burcu tarafından düşünüldüğünde fedakarlığı göze alarak gerekli huylarını törpülemesi gerekir. Zaten gösterişi çok seven aslan burcu insanı bu durum da çok da zorluk çekmez.

İkizler Burcu ile Başak Burcu İlişkisi

İkizler burcu ve başak burcunun ilişki durumunda bu iki burç da Merkür tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden iki taraf da akılcı davranışlar içindedir. Bu iki burç duygularından ziyade zekaları ile hareket ederler. İkizler ve başak burcu konuşmayı çok seven burç insanıdır. Bu iki burcun insanı karşılıklı olarak keyifli bir sohbet gerçekleştirebilir. Başak burcu insanı sevgiye ve aşka çok değer verir ve çok sadıktır, ikizler burcu ise başak burcuna nazaran biraz daha rahat ve özgürlüğünü sever, bu arada sevgisi de sık sık değişkenlik gösterir. Bu konuda ikizler burcu kendi hareketlerine biraz daha dikkat eder ise bu iki burç arasındaki ilişki durumu umut vaat edebilir. Ancak başak burcu insanı sahiplenmenin boyutlarını artırarak ikizlerin özgürlüğünü kısıtlayabilir. Özgürlüğünün kısıtlandığın düşünen ikizler burcu insanı ise arkasına bile bakmadan başak burcundan hızla uzaklaşacaktır. Başak burcu, ikizler burcunun özgürlük zaafına hoşgörü göstererek yaklaşmasını ister.

İkizler Burcu ile Terazi Burcu İlişkisi

İkizler burcu ile terazi burçları birbirine yakın yapıdadırlar. İkizler burcu pratik zekası ile konuşma yeteneğini ve terazi burcunun insanlarla olan ilişkilerinin çok güçlü olması da bu iki burç insanını birbirine yaklaştırabilir. İki burun insanı da hareketlidir kesinlikle sıradanlığı sevmezler. Sıradanlığı sevmemenin risklerini değerlendirmede de fayda bulunur. Birbirine benzer kutupların birbirini itme işlemi gibi ikizler ve terazi burcu ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirler. Fakat genel olarak hayatlarının çoğu bölümünde birbirine uyumlu ve karşılıklı birbirinin dilinden anlayabilen burçlardır.

İkizler Burcu ile Akrep Burcu İlişkisi

İkizler burcu ve akrep burcu değişik güzel bir ilişkiye sahip olabilir. İkizler burcu yerinde duramayan ve hareketli yapısı ile evde oturup kitap okuyan bir akrep burcunu farklı maceralara sürükleyerek onu da canlandırabilir. Ağır başlı bir akrep burcu ikizler burcu ile konuşarak laf cambazlığı yaparak onu eğlendirebilir. Bu da hoş ve değişik bir ilişkinin yaşanabilmesini sağlar. Akrep burcunun sürprizlerle dolu ve tutkulu dünyası içinde her geçen gün ikizler burcu kendisine biraz daha fazla yer bulacak ve ikizler burcuna hayran kalacaktır. İki taraf da mantıklı düşünür fakat ilişki söz konusu olduğu zaman akrep burcu her zaman mantığını devre dışı bırakabilir.

Akrep burcu ikizler burcuna göre daha kıskanç bir tiptir, sahiplenme duygusu her zaman ağır basar. Akrep burcu insanı daima olayları yönlendirebilmek ve kontrol altında tutabilmek isteyecek ve hareketlerini ona göre düzenleyecektir. Ancak ikizler burcunda olan kişi özgürlüğüne aşırı düşkünlüğü ile her zaman akrep burcu insanına yakın olduğunu söylese de içinde daima kimseye göstermediği farklı bir dünya bulunduracak. İkizler burcu insanı yeri geldiği zaman kendi yarattığı bu dünya içinde yalnızlığı tercih edecektir. Akrep burcu ise onun bu haline bir anlam veremeyecek ve daima onun hayatına müdahale ederek onu rahatsız edecektir. Bu ilişki devamlı olabilmesi için her iki burcun insanı da karşı tarafa oldukça açık ve dürüst bir şekilde davranmalıdır.

İkizler Burcu ile Yay Burcu İlişkisi

İkizler burcu ile yay burcu oldukça uyum bir çift olurlar. Bu uyum hayatlarının her anı için geçerlidir. İkizler burcu ve yay burcu insanı seyahat etmeyi oldukça fazla sever. Yay burcu olanlar da tıpkı ikizler burcu gibi oldukça fazla zekidir. Bilgi edinerek bu bilgiyi etraflarına yaymayı çok severler. İki taraf da konuşmayı sever bir arada iken asla sıkılmaz ve daima eğlenceli bir diyaloga girerler. Bu kadar ortak noktalarının olması bu iki burcun çok güzel geçinmesine sebep olur. Yay burcu olan kişiler deyim yerindeyse ikizler burcu insanı için biçilmiş bir kaftandır. Bu iki burç insanı için fazla bir çaba göstermeye gerek yoktur. Çünkü ilişkiye başladıklarından itibaren çok güzel bir birliktelik yaşayabilirler.

İkizler Burcu ile Kova Burcu İlişkisi

Kova burcu ve ikizler burcu uyum sağlayabilecek burçlardan ikisidir. Kova burcunun lider özelliğinden dolayı ikizler burcu ürkmez,  bunun aksine onun bu kararlı yapısı her zaman ikizleri etkileyecektir. İki burç insanı da mantıksal olarak düşünen ve oldukça çekici burçlardır. Tek farkları vardır bu iki burç insanını da elde tutmak bir hayli zordur. Her ikisinin de ilgisi çabuk dağılır bir yapıdadır. Bir tarafın sürekli ilgiyi canlı tutabilmek için ekstra çaba göstermesi gerekecek bu da tek tarafa biraz ağır gelecektir. Genel olarak değerlendirilecek olursa kova burcu ve ikizler burcu insanının ilişkisi devam ettiğinde çok eğlenceli ve uyumlu olur. Fakat eğlenceli olduğu kadar geçici bir ilişki olduğunu da söyleyebiliriz.

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu İlişkisi

Hayatın her kısmını anlık yaşamayı seven ikizler burcu ile, tam bir işkolik olan oğlak burcunun uyumu biraz sıkıntılı görünüyor. Oğlak burcu iş hayatına oldukça fazla önem verir ve neredeyse işini eve kadar getirebilir. İkizler burcu ise eğlenmeyi ve gezmeyi çok fazla sever. Oğlak burcu özel hayatına çok fazla zaman ayıramaz, para onun için hayatının tüm bölümlerinde ön planda gelmektedir. İkizler burcu ile oğlak burcu sık sık tartışma yaşayabilir ama barışmaları da çok fazla uzun sürmez. İkizler burcu oğlak burcunu olduğu gibi kabul ederek ilişkiye başlaması gerekir. Oğlak burcu eğer bu yönüne biraz dikkat eder ve törpülerse ikizler burcunun eğlence hayatına düşkünlüğü durumuna saygı gösterir ise bu ilişki olumlu yönde ilerleyebilir. İlişkide her iki tarafın da kendi içinde aşırı taviz vermesi sonucunda ilerleyebilecektir. Fakat bu iki burç için çok fazla taviz vermek yıpratıcı bir durum oluşturabilir.

İkizler Burcu ile Balık Burcu İlişkisi

İkizler burcu ve balık burcu insanları birbirine çok ters kalan burçlardan ikisidir. fakat zıtlıklar bazen olumlu sonuçlar oluşturabilir. İkizler burcu çok yüzeysel severken, balık burcu ise çok duygusal olur ve sevdiği kişiye tam olarak bağlanmak ister, ikizler burcu tam tersine anlık ilişkiler ister, yani daldan dala konmayı sever. Balık burçları bir kere ilişkileri olsun ve bu ilişki ömürlük bir ilişki olsun isterler. İkizler burcu ile birlikte balık burcunun bu istekleri gerçekleştirmesi bir miktar zordur. Balık burcu karşı taraftan sürekli kendisi ile ilgilenilmesini ister fakat ikizler ise oldukça meşgul bir yapıda olduğu için balık burcu insanı bu durumdan çok fazla şikayetçi olabilir. Balık burcu insanı bu derin hisleri ikizler burcuna geçirebilmesi ile birlikte ortaya güzel bir birliktelik çıkabilir. Fakat bu ilişki sürebildiği vakit zarfında zaten çok duygusal bir yapıya sahip olan balık burcunun insanı duygusal anlamda aşırı derecede yıpranacaktır. Balık burcu hem kendisini hem de duygularını sürekli olarak ikizler burcu insanına ispat etmeye çalışacak ve ikizler burcu onun bu hallerini olduğundan fazla samimiyetsiz olmakla suçlayacaktır. Bu durum karşısında da ilişkinin gidiş noktası balık burcunun bir miktar huylarını törpülemesinden sonra şekillenecektir. Balık burcunun iki tane izleyebileceği yol vardır. Birincisi ikizler burcunun her zaman hayatında kalarak ikizler burcu insanına sürekli duygularını ispat etmelidir. İkincisi de ilişkinin başında bu durumu kabullenerek hemen aşkından vazgeçmeyi tercih etmelidir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK