Ana sayfa Genel Sorgulamalar İş Bankası Kart Sorgulama

İş Bankası Kart Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ülkemizde bir çok insan kredi kartı ve ATM nakit kartı kullanmaktadır. Bu kartlar alışverişlerde, nakit avans çekme işlemlerinde veya taksitli alışverişlerde kullanılmaktadır. Son zamanlarda neredeyse nakit harcamaların adı anılmaz duruma gelmiştir. Çoğu insan ülkemizde kredi kartı ve para kart kullanmayı daha fazla güvenli bulmaya başlamıştır.

İş Bankası Kart Sorgulama

Türkiye’de yüksek oranda kart kullanan vatandaş olduğundan dolayı neredeyse tüm bankalar internet üzerinden kart sorgulama işlemini başlatmıştır. Yani kartınız hakkındaki bilgileri internet üzerinden kolay işlemlerle hızlı bir şekilde bankaya gitme ihtiyacı duymadan sorgulayabilirsiniz. Bu yazımızın içeriğinde sizlere İş Bankası kart sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın diğer bölümünü okuyarak kart sorgulama işleminizi hızlıca yapabilirsiniz.

 

İş Bankası Kart Nasıl Sorgulanır ?

İş Bankası kart sorgulama işlemlerinizi İş Bankası şubelerine giderek veya telefon bankacılığını kullanarak sorgulama yapabileceğiniz gibi internet kullanarak da kısa sürede yapabilirsiniz. Kredi kartları ile yapılmakta olan alışverişlerde, her ay adresinize veya mail adresinize gönderilmekte olan hesap bildirim cetveli yani bir diğer ismi ile ekstre müşterilere düzenli olarak gönderilmektedir. Banka tarafından gönderilmiş olan ekstre teslim edildikten sonra, kart sahiplerinin ödemesi gereken aylık borç genelde on gün içerisinde ödenmesi gerekmektedir.
İş Bankası kart sorgulama işlemleri içinde vatandaşlar dönem içi borçlarının durumunu da sorgulayabilmektedir. Bu sorgulama son ödeme tarihi geçmiş olan ekstrelere banka tarafından uygulanmakta olan günlük faizin ne kadar olduğuna dair bilgiyi almanıza sebep olacaktır. Bu bilgileri alabilmek için internet üzerinden hızlı bir şekilde İş Bankası sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlem dönem içi faizinizin kart borcunuza ne kadar işlediğini görebilmenin en kısa yoludur.

İş Bankası Kredi Kartı Sorgulama İşlemi

İş Bankası kredi kart sorgulama işlemlerinizi hemen yapmak için size en yakın şubeye de gidebilir isterseniz aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linke bir kez tıklayarak işlemlerinizi internet üzerinden de yapabilirsiniz.
İş Bankası kredi kartı sorgulama işlemini isterseniz İş Bankasına ait olan 0850 724 07 24 numaralı telefondan sesli yanıt sisteminden de yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmından MAKSIMUM yazarak kredi kartınızın durumunu da cep telefon mesajı ile öğrenebilirsiniz. Eğer bir İş Bankası kart başvurusu yapmak istiyorsanız yine telefonunuzun mesaj bölümüne T. C. kimlik numaranızı yazarak 4402’ye mesaj atabilir ve bu şekilde kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Kart Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK