Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları İstanbul İgdaş Doğalgaz Fatura Sorgulama

İstanbul İgdaş Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden fatura sorgulama işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu yazımızda İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. İstanbul ilinde doğalgaz dağıtımını üstlenen firma İGDAŞ açılım olarak  İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’dir. Yazımızın geri kalan kısmında İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde sizlere anlatacağız. İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemi fatura ödeme bayiliklerinden de yapılabilmektedir. Fakat bu işlemler günlük işlerinizi aksatabileceğiniz ve zamanınızı boşa harcayacağınız için internet üzerinden İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işleminin yapılması daha uygundur.

İstanbul İGDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemleri internet üzerinden yapıldığında çok basit bir şekilde yapılan sanal işlemlerden bir tanesidir. İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapabilmek için yazımızın devamında bulunan linki tıklamalısınız. Böylece İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama sistemi üyelik sistemi ile çalışan bir sistemdir. Bunun için eğer üye değil iseniz ilkönce siteye üye olmalısınız. Bu işlem için aşağıdaki görselde bulunan “yeni üyelik” girişini tıklamanız yeterlidir.

 

Yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz gibi üyelik işlemi gerçekleştirildikten sonra “kullanıcı adı” ve “şifre” bilgilerinizi doldurarak “giriş” butonuna tıklayarak sisteme giriş yapmalısınız. Daha sonra açılacak olan sayfadan İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlemi yaparken güncel fatura borçlarınızın yanında eğer varsa geçmiş borçlarınızı ve üyelik bilgilerinizi de görebilirsiniz.

İstanbul İGDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK