Ana sayfa Genel Sorgulamalar İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama

0
PAYLAŞ

Sorgulama işlemlerini internet üzerinden yapan siz değerli okurlarımıza bu yazımızın içeriğinde itirazen şikayet başvurusu sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bir takım bilgiler vereceğiz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok işlem vatandaşlarımız tarafından internet üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Kurum ve kuruluşlarda oluşmasını istemediğimiz kalabalıkların oluşmasına engel olarak gösterilmiş olan internet işlemleri, evinizde akıllı telefonlardan birkaç tık ile yapılabilen işlemler arasındadır. Yazımızın devam kısmındaki bilgilerden yararlanarak itirazen şikayet başvurusu sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sorgulama işleminizi yapmak için Elektronik Kamu Alımları Platformunun yani (EKAP) resmi internet web sitesinden kolayca yapabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken sizinle paylaşmış olduğumuz bu yazının en son kısmındaki bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı linkine tıklamanız durumunda açılan ekran üzerinden ihale kayıt numaranız ve yıl bilgilerini belirterek sisteme giriş yapınız.

 

İstenilen bilgiler eksiksiz bir şekilde sisteme girildikten sonra ‘ara’ yazısı üzerine bir kez tıklanmalıdır. Bu şekilde oluşturmuş olduğunuz işlemlerle itirazen şikayet başvuru sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sizlere vermiş olduğumuz yukarıdaki görseller doğrultusunda işlemlerinizi sırası ile yaptığınız zaman, itirazen şikayet başvurusunu sorgulama işleminizi hızlı ve eksiksiz olarak yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra şikayet başvurusu hakkında tüm istemiş olduğunuz bilgiler ile karşılaşabilirsiniz.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK