Ana sayfa Fiyat Listesi Iveco Fiyat Listesi

Iveco Fiyat Listesi

0
PAYLAŞ

1975 tarihinde İtalya merkezli Torino’da kurulmuş olan Iveco, otobüs, kamyon ve dizel motor üreticisi olan bir otomobil şirketidir.

Daily Hi-Matic

Yeni Daily Hi-Matic, kendi sınıfında tek 8 ileri tam otomatik vitesi ile beraber mükemmel sürüş keyfi yaşatmayı amaçlıyor. En iyi konfor ve güvenlik konusunda pazarında ilk 8 ileri otomatik vitesi özelliğini barındırıyor. Eco ve power modları ile beraber olağanüstü bir yakıt ekonomisi bulunmaktadır. Araçta bulunan sağlamlık ve güvenilirlik ile beraber manuel şanzımana oranla daha az onarım ve bakım ihtiyaçları duymaktadır. Kedi sınıfında en yüksek gücü 205 Bg ve 205 Nm tork ile beraber en iyi performansı da gösteriyor.

 

Yeni Iveco Daily

Yeni Iveco Daily modeli Iveco Daily’nin yeni jenerasyonu olması ile beraber, tamamen yenilenmiş olan tasarımları adeta, hafif ticari taşımacılığın tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için oluşturulmuştur. Doğuşundan itibaren güçlü olan taşımacılıklarda Daily baştan aşağı sizler için yenilendi. Konfor, hafiflik ve şaşırtıcı şekilde sunulan sürüş özellikleri ile beraber sizlere her zaman bambaşka bir keyif yaşatmayı hedefliyor. Yeni yapısı, yük taşıma kapasiteleri ile beraber optimize ediliyor. Yol tutuşları yeni dingil mesafelerini çok daha iyileştirdi. Yenilenmiş olan süspansiyon sistemleri ise performansını daha fazla artırırken aracın hafifliğini de sağlayabiliyor. Yükleme kısmına ulaşılabilirliğin daha kolay bulunması, düşük koşullarda yakıt tüketimi ve daha büyük hacimle beraber araç sahiplerini düşünerek adımlarını atıyor. Yeni Iveco Daily çift teker şasi kabin kısmında tek teker panelvana kadar otoyollarda ve şehirler içerisinde rakipsiz çevikliği ile beraber, hafif ticari taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak için tekrar tasarlanan bir modeldir. Yeni bir araç ve farklı yeni bir konsept olan Iveco Daily bu özellikleriyle sizlerle buluşuyor.

New Stralis Hi-Way

Maliyeti oldukça düşük Iveco yeni Stralis, müşteri üretkenliğini artırmak adına gösterilen çabanın birer ürünü olarak bulunur. Kendimizi komple bakım giderlerinin yanında tüketimle dolayısıyla işletme maliyetlerini en az seviyeye indiriyorken, filo yönetimi verimi konusunda da ikinci el değeri için en üst seviyede yer alması amacıyla maliyetleri değerini düşürmek için oldukça uğraştı. Yeni Stralis, günümüzde ve gelecekteki nakliye sektörü içerisinde oldukça iyi bir çözüm olarak kaldı. Bu kadar maliyeti sınırlamaya yönelik olan ve kapsamlı entegre fonksiyonları içerebilen bir teklif sunması için sınıfında biriciklik özelliğini de taşıyor. Aracın eşsiz stili, emsalsiz bir konforu ve yenilikçi teknolojileri içeren kabini bulunmaktadır. Iveconnect sisteminden, kumanda kısmından koltuklara, sürüş ergonomisinden torpido gözlerine, malzemelerden renk çeşitlerine kadar yeni Stralis’teki tüm her şey daha iyi şartlarda çalışmanız adına tasarlanmıştır

Yeni Eurocargo

‘’2016 Uluslararası Yılın Kamyonu’’ ödülünü kazanan yeni Eurocargo, şehrinizin seveceği kamyon olma özelliklerini bulundurmaktadır. Yeni Eurocargo Avrupa çapında ticari araç işinde uzman kişilerin de aralarında yer aldığı jüriler tarafından yılın kamyonu seçildi. Iveco’nun son 4 yılda 4 kez kazandığı prestij ödülü, Iveco teknolojisinin düşük koşullarda bulunan sahiplik maliyeti ve sürdürülebilir ulaşıma bağlı olmasını da kanıtlıyor. Şehirlerin tercih etmiş olduğu model olarak tanıtılan Yeni Eurocargo kamyon çok daha çekici, çok yönlü ve eko sürdürebilirlik özelliklerini bulundurmaktadır. Yeni Iveco kamyon insanlara ve içerisinde yer aldığı çevreye her zaman saygılıdır. Bununla birlikte büyük şehirlerin kalabalık sokaklarda rahatlıkla yol alıyor. Yeni Eurocargo kamyonu farklı bir tasarıma sahip bulunsa da temek özellikleri olarak her şeyi yerinde bulunmaktadır. Güvenlik ve işlevselliği özellikleri geliştirilmiş olan araç tasarımı yeni bir tarzda bulunsa da Afrika, Orta Doğu, Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika üzerinde yarım milyon kamyon sürücüsünün de tercih ettiği sağlamlığa, manevra ve kabiliyetine sahiptir.

Eurocargo 4×4

Iveco Eurocargo 4×4 aracı araziler için tasarlanmış olan bir modeldir. Arazi sürüş özelliklerine baktığımız zaman yataksız ve yataklı kabin seçenekleri yer alan yeni Eurocargo 4×4 kamyon modeli, ön çeki demiri ve arazi sürüşleri konusunda özel olarak tasarlandı. Çelik tampanları, far ızgaraları, radyatör koruması ile beraber iki tane geri çekilebilir düzeyde bulunan erişim basamağı bulunuyor. 11,5 ile 15 ton ayaları ve dingil mesafesi 3240 ile 4150 milimetre bulunan devamlı bir dört çekerdir. Parabolik veya yarı eliptik makaslı süspansiyonları ve arka çift veya arka tek lastikli modelleri de mevcuttur.

Iveco Eurotronic

Geleneksel manuel şanzımanın yanında, Stralis gösterge panellerinde entegre kola sahip olan otomatik Eurotronic şanzıman teknolojilerinin bütün maliyetlerini de sizlere sunuyor. Avantajlar kısmı da dikkate değer olmaktadır. Manuel şanzımana göre daha düşük ağırlığı, azaltılmış olan hacmi ve daha az pnömatik, elektrik bağlantısı sayısı yer alıyor.

Senkromeçlerin yani diğer adı ile eş zamanlayıcıların bulunmaması daha güvenli ve hızlı vites değiştirme imkânını da tanıyor. Bu işlem de, yanlış vites seçimlerini tam olarak önlemekte ayrıca motoru olası bir yükselen devirlerden de koruyor. EuroTronic şanzımanları ve tamamen otomatik olan ya da yarı otomatik durumda bulunan mod üzerinde kullanılabilme özelliğine sahip olmaktadır. Otomatik vites değişimlerinden yük koşullarına, sürüş stillerine ve trafik kurallarına göre hesaplanıyor. Bu sayede, aracın kısa sürede hızlanması, konforu ve yakıt tüketimi optimize edebiliyor.

Iveco Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK