Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları İzgaz Fatura Sorgulama

İzgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bu yazımızda sizler için İZGAZ fatura sorgulama işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler eşliğinde yapacağınız tüm sorgulama işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İZGAZ Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren bir kurumdur. Doğalgaz dağıtım işlerini Kocaeli sınırları içinde üstlenen bu kurum fatura sorgulama işlemlerini de vatandaşların online yapabilmesi için hizmet vermektedir. Aşağıda verilmiş olan görseller sayesinde işleminizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İZGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için sizlere bu yazının en alt kısmında verilmiş olan linki tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede İZGAZ fatura sorgulama sayfasına bağlanarak doğalgaz fatura sorgulama işleminize başlayabilirsiniz. İZGAZ fatura sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak “üye olmadan giriş” butonuna basmanızı tavsiye ederiz.

 

Fatura sorgulama işlemine devam için “üye olmadan giriş” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan “fatura sorgulama” sayfasından bu isimdeki butona basınız.

Daha sonra yönlendiğiniz İZGAZ fatura sorgulama sayfasında istenilen bilgileri eksiksiz ve tam olarak gereken yerlere girmelisiniz. Bu şekilde İZGAZ fatura sorgulama işleminizi sağlıklı bir biçimde sorgulayabilirsiniz. Fatura sorgulaması yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan görselleri inceleyerek adımları buna göre takip etmelisiniz.

Bu kısımda bulunan “sözleşme no” ve “e-posta” bölümlerini eksiksiz olarak doldurarak “giriş” tuşuna basmalısınız. Böylelikle İZGAZ fatura sorgulama gerçekleşmiş olursunuz. Bu sorgulama sistemini eğer A tipi üyelik veya B tipi üyelik seçenekleri ile sorgulama yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.

A tipi üyelik yapmak için

B tipi üyelik için

Yukarıda yer alan görselleri uygulamaya sokarak İZGAZ fatura sorgulama işleminizi düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İZGAZ Fatura Sorgulama Sayfası İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK