Ana sayfa Belediyeler İzmit Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

İzmit Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

İzmit Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi kısa süre içerisinde E-Devlet kapısı üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için akıllı telefonunuzun veya bilgisayarınızın mutlaka internet bağlantısı olması gereklidir.

İzmit Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerinizi yapmak istediğinizde sistem sizden bir şifre isteyecektir. Bu şifre E-Devlet şifresidir. Sistem tarafından istenilen bu şifreyi size en yakın PTT şubelerinden kimlik bilgileriniz ve cüzi miktarda ücret karşılılığında alabilirsiniz.

İzmit Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işlemlerini kısa sürede yapabilmek için sizinle paylaşmış olduğumuz bu yazımızın devam kısmını okuyunuz.

 

İzmit Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İzmit Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı yapabilmek için aşağıda sizinle paylaştığımız linke tıklayınız. Daha sonra açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu tıklayınız.

İzmit Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulamanızı bu sistemden yapabilmek için PTT kurumundan almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı sisteme eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu şekilde yaptığınız işlemlerden sonra bilgi edinme başvuru sorgulama işleminizi başarıyla bitirmiş olursunuz.

İzmit Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK