Ana sayfa Belediyeler Kadıköy Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

Kadıköy Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Kadıköy Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu kullanarak web üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştireceğiniz bu işlem için kimlik bilgileriniz ve bir E-Devlet şifrenizin olması gereklidir.

Kadıköy Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinize başlayabilmek için gerekli olan E-Devlet şifrenizi size en yakın PTT şubelerinden cüzi miktarda ücret ve kimlik bilgilerinizi vererek alabilirsiniz. Bu şifreyi bir çok E-Devlet sistemi sorgulamalarında da kullanabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmek için girmiş olduğunuz E-Devlet kapısı web sayfası üzerinden tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için yazımızın devam kısmındaki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.

 

Kadıköy Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kadıköy Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için yazının alt kısmındaki linke tıklayınız. Daha sonra E-Devlet Kapısı sistemi üzerinden kullandığınızda kolay yöntemler ile sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için E-Devlet sistemi sayfasına girdiğiniz zaman “Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazısı üzerine tıklayınız. Daha sonra sizden istenilmekte olan E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı sisteme düzgün bir şekilde yazınız. Bu adımları kusursuz bir şekilde tamamladıktan sonra belediye sicil bilgileri sorgulama işlemlerinizi hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden bitirmiş olursunuz.

Kadıköy Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK