Ana sayfa Milli Savunma Bakanlığı Kara Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

Kara Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama

0
PAYLAŞ

Gelişen teknolojinin ülkemizde hızla yayılması ile birlikte çoğu vatandaşlarımız işlemlerini internet üzerinden yapmaya başladı. Vatandaşlar en fazla sorgulama işlemlerini yaptıkları internet üzerinden  E-Devlet sistemi sayesinde artık kurumlara gitmelerine gerek kalmadan birçok işlemlerini yapabilmektedir. Ayrıca işlemlerini gerçekleştirme imkanı dışında vatandaşlar için paylaşılan duyuruları da bu sistem üzerinden takip ederek pek çok işlerini bu platformlardan yapabilmektedirler. Kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz için bu sistemin sunmuş olduğu sorgulama işlemlerini yerine getirebilirsiniz. E-devlet sistemi üzerinden yapmak istediğiniz bu sorgulama işlemi için sistem sizden E-Devlet şifresi istemektedir. E-Devlet şifresi olmayan vatandaşlar bu Kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işleminden faydalanamazlar. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yaptığınız takdirde başvuru sonucu 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kara Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kara nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemi yapabilmek için PTT bünyesinden şifre aldıktan sonra yazımızın son kısmında sizler için paylaşmış olduğumuz kurum linkine bir kez tıklayınız. Daha sonra açılan sayfa üzerinden “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu tıklayınız.

 

Daha sonra sistem sizden T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi isteyecektir bu iki bilgiyi doğru ve eksiksiz olarak sisteme giriniz.

Son işlem olarak “Sisteme Giriş Yap” butonunu bir kez tıklayınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan kara nakil araçları için lojistik sefer görev emrini sorgulama sayfası üzerinden sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Kara Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK