Ana sayfa Milli Savunma Bakanlığı Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama

0
PAYLAŞ

E-Devlet uygulamasıyla birlikte artık birçok işlem çeşidinizi internet sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Gelişen teknolojiyi kullanarak artık birçok kurum ve kuruluş sanal ortamda hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır ve bu işlemler üzerinde zaman kaybı en aza indirilmeye çalışılmıştır. Birçok kurum ve kuruluş sanal ortamda kendine yer edinmeye ve devlette gelişmekte olan teknolojiye kayıtsız kalmadan bir devlet kapısı olarak kullanılan E-Devlet uygulamasını hizmete koymuş bulunmaktadır. Bu uygulamayla birlikte artık merak edilen çoğu konuda bilgi sahibi olursunuz ve gerek duyduğunuz sorgulamaları da sorgulama sistemleri üzerinden yapabilirsiniz. Bu sistem üzerinden yapabileceğiniz sorgulamalardan birisi de kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemleridir. Bu yazımızın içeriğinde sizler için karayolları özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemlerinizi nasıl yapılacağı hakkında bir takım bilgiler vereceğiz.

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için yazının sonunda sizler ile paylaştığımız linke bir kez tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonuna bir kez tıklayınız.

 

Daha sonra açılacak olan internet sayfasında sizden istenilmekte olan T.C kimlik numaranız ve buna ek olarak E-Devlet şifrenizi ilgili alanlara eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Eğer E-Devlet şifreniz yok ise bu sistem üzerinden işlem yapmanız kesinlikle mümkün değildir. Bu sistem üzerinden E-Devlet uygulaması kullanarak işlem yapmak istiyorsanız o halde şifre sahibi olmanız mutlaka gerekmektedir. Şifre sahibi olmaksa oldukça kolay bir işlemdir. Tek yapmanız gereken evinize en yakın PTT şubesine giderek bir E-Devlet şifresi almak olacaktır. 2 Türk Lirası işlem ücreti alarak PTT bünyesinde sizde E-Devlet şifresi sahibi olabilirsiniz.

Bu sistem üzerinden almış olduğunuz E-Devlet şifresi ve TC kimlik numarası bilgilerini eksiksiz bir şekilde sisteme girdikten sonra sisteme giriş yap butonunu tıklayarak sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK