Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Karabük Kargaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Karabük Kargaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

İnternet kullanımının artması ile insanlar bir çok işlemlerini internet üzerinden online olarak yapmaktadır. Bu sayede kurumlar içinde uzun sıralar oluşturarak dakikalarca beklemelerine gerek kalmamaktadır. Zamandan tasarruf etmenin bir yolu da online hizmetlerdir. İnternet kullanımının artışı göz ardı edilmeyecek kadar bir çok işletme tarafından kullanılmaktadır. bu işletmeler müşterileri için online hizmetler yapabilecekleri web siteleri hazırlamış bulunmaktadır. bu online hizmetlerin verildiği bir işletme de KARGAZ olarak bilinmektedir. KARGAZ Karabük ilinin doğalgaz dağıtım işlemini üstlenmiş bir kurumdur. KARGAZ resmi web sitesinin sayfasından yapabileceğiniz online işlemler ise şunlardır; fatura itiraz, fatura sorgulama, kaçak kullanım ihbarları ve retrokit sorgulama işlemleri. Karabük KARGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini yapabilmek için yazının sonunda paylaşmış olduğumuz linke tıklayınız.

 Karabük KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Karabük KARGAZ doğalgaz faturanızı sorgulama yapabilmek için ilk olarak KARGAZ Doğalgaz Dağıtım Banayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin resmi web sitesi sayfasını ziyaret ederek fatura sorgulama yazısına tıklamalısınız. Site üzerinde açılan sayfadan fatura sorgulama işlemini aşağıdaki resimde bulunan kırmızı renk ile belirtilmiş abone numarası alanını doğru bilgiler ile doldurunuz.

 

Kırmızı renk ile belirtilmiş olan alanı doğru bilgiler ile doldurduktan sonra, borç sorgulama butonuna tıklayabilirsiniz. Bu şekilde Karabük KARGAZ doğalgaz fatura sorgumla işlemini bitirmiş olursunuz.

Kargaz resmi web sitesi sayfası üzerinden sorgulama yaptığınızda güncel veya güncel olmayan tüm doğalgaz fatura borçlarınızı görebilirsiniz. Fakat henüz online olarak ödeme sistemi bulunmadığından dolayı online ödeme yapamazsınız. Anlaşmalı bankalar aracılığı ile yapabileceğiniz doğalgaz fatura borçlarınızı online bankacılık hizmetleri ile kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Karabük KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK