Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Karaman Karamangaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Karaman Karamangaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Karaman ilinde bulunan vatandaşların doğalgaz dağıtımı Enerya bünyesinde bulunan Karamangaz tarafından sağlanmaktadır. Enerya Karaman ili ile birlikte bir çok ilin de doğalgaz dağıtımını üstlenmiştir. Bu iller Aksaray, Antalya, aydın, Ereğli, denizli, Ercizncan, Nevşehir, Konya ve Niğde olarak bilinir. Enerya halen doğalgaz dağıtım yaptığı alanı genişletebilmek için alt yapı faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’de Enerya 11 şehirde 30 yıl süre ile gaz dağıtımı lisansına sahip bir doğalgaz firmasıdır.

Enerya resmi web sitesi üzerinden online olarak giriş yaptığınızda; sertifikalı firmalar, binanızın önünde doğalgaz hattı bulunuyor mu? Proje durumunuz, tahmini fatura hesaplamaları ve sözleşmeli fesih işlemleri ile fatura görüntüleme işlemlerini internet üzerinden online yapabilirsiniz. Karaman Karamangaz doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini yapmak için yazımızın alt kısmında vermiş olduğumuz linke tıklamanız gereklidir.

Karaman Karamangaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Karaman Karamangaz doğalgaz fatura sorgulama işlemlerini yapmak için işleme başlarken ilk olarak Enerya resmi web sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bu sayfadan şehirler arasından Karaman ilini seçiniz. Açılan web sayfası üzerinden online işlemler yazısını tıklayınız. Online işlemler penceseninden de fatura görüntüleme butonuna tıkladığınızda açılan sayfada kırmızı renkli bir şekilde belirtilen sözleşmeli hesap numarası ve sayaç numarası ile fatura görüntüleme seçeneğinden birisini seçerek ilgili alanları doğru bilgilerle doldurunuz.

Tüm alanları tam olarak doğru bir şekilde doldurduktan sonra, Karaman Karamangaz bünyesinde bulunan resmi web sitesi üzerinden doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu sayede sorguladığınız faturanızdan başka, güncel veya günü geçmiş olan faturalarınızı da Enerya resmi web sitesi sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Fakat bu site üzerinden halen ödeme imkanı bulunmamaktadır. Eğer faturanızı online olarak ödemek istiyorsanız o zaman online işlemler ile bankaların fatura ödeme bölümünden kendilerine ait web sitelerini kullanarak yapabilirsiniz.

Karaman Karamangaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK