Ana sayfa Belediyeler Keçiören Belediyesi Ak Masa Başvuru Sorgulama

Keçiören Belediyesi Ak Masa Başvuru Sorgulama

0
PAYLAŞ

Keçiören Belediyesi ak masa başvuru sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınız hakkında bu yazımızın içeriğinde sizlere bir çok bilgi vereceğiz. Öncelikli olarak bu sorgulama işlemini E-Devlet kapısı üzerinden hızlı, güvenli ve kolay yöntemlerle yapabileceğinizi hatırlatalım. Fakat bu işlemi yapmak için E-Devlet şifresi temin etmeniz gerekmektedir. E-Devlet şifresini alabilmek için size en yakın PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle giderek cüzi bir miktar para karşılığında bu şifreyi temin edebilirsiniz. E-Devlet şifresi tüm resmi sorgulamalarda kullanılan bir şifredir.

Keçiören Belediyesi Ak Masa Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Keçiören Belediyesi ak masa başvuru sorgulama işleminizi hızlı bir şekilde yapabilmek için ilk olarak yazımızın bitiminde verilen linke tıklayınız. Hemen ardından “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna bir kez basınız.

 

Keçiören Belediyesi ak masa başvuru sorgulama işleminizi yapabilmek için sizden istenilmekte olan T.C kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizi girerek sayfaya giriş yapınız. Bu sayfa üzerinden “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Ak Masa Başvuru Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK