Ana sayfa Belediyeler Keçiören Belediyesi İhale Sorgulama

Keçiören Belediyesi İhale Sorgulama

0
PAYLAŞ

Keçiören Belediyesi ihale sorgulama işlemi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız. Yazımızın devam kısmında size vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz. E-Devlet kapısı üzerinden yapılması gereken bu sorgulama işlemidir.

Keçiören Belediyesi ihale sorgulama işlemleri için öncelikli olarak yapmanız gereken tabletinizde, akıllı telefonunuzda veya bilgisayarda mutlaka internet bağlantısı olması gereklidir. Bu sayede hiçbir kurum ve kuruluşa gitmeden ihale sorgulama işleminizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi İhale Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Keçiören Belediyesi ihale sorgulama  işleminizi hemen oluşturmak istiyorsanız öncelikli olarak sizinle yazının alt kısmında paylaşmış olduğumuz kurum linkine bir kez tıklayınız. Bu sayede ihale sorgulama sayfasına erişim sağlayarak sorgulama işleminize başlayabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi ihale sorgulama  işleminizi yapmaya başladığınızda bu sayfa üzerinden sizden istenilmekte olan ihale tarihlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde sisteme girerek sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bilgiler doldurulup “Sorgula” butonuna tıklayarak ihale sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi İhale Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK