Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Kilis Gazdaş Doğalgaz Fatura Sorgulama

Kilis Gazdaş Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde gelişen teknolojinin getirmiş olduğu büyük yeniliklerden bir tanesi de internet üzerinden neredeyse bütün resmi işlemlerin yapılabilmesidir. Aran internet kullanımı yüzünden bir çok kurum ve kuruluş müşterileri için internet siteleri üzerinden online işlem yapabilme imkanı sağlayarak müşterilerinin uzun kuyruklarda beklemesine son vermiştir. Bu kuruluşlardan bir tanesi de Kilis ilinde hizmet veren ve doğalgaz dağıtım şirketi olan GAZDAŞ’TIR. Gazdaş, dağıtım faaliyetlerini yürütme sürecinde “Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş” ve bir de “GAZDAŞ Gaziantep Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.” şirketlerini kurmuştur. Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi Gaziantep, Nizip ve Kilis çevrelerinde doğalgaz dağıtım sorumluluğunu üstlenmiştir.

GAZDAŞ yani Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’nin internet sitesinden online işlem hizmeti sayesinde birçok resmi sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilirsiniz. GAZDAŞ’ın resmi web sitesi üzerinden yapabileceğiniz işlemler; bireysel abone yeni üyelik, bireysel abone online işlemler, fatura görüntüleme, e-fatura aboneliği, abone durumu, fesih başlangıç işlemleri sorgulama ve endeks bilgilendirme olarak bilinmektedir. Kilis GAZDAŞ resmi web sitesi aracılığı ile doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapmak için yazını sonunda paylaşmış olduğumuz linki tıklayınız.

Kilis GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için ilk olarak GAZDAŞ resmi web sitesi sayfasını ziyaret etmelisiniz. Daha sonra Gaziantep bölgesini seçerek açılan internet sayfası üzerinden online işlemler yazısını tıklayınız. Bireysel abone ve fatura görüntülemesi adımlarını izleyerek işleminize devam ediniz. Fatura görüntüleme sayfası dahilinde işlem yapabilmek için üye olmanıza ve bir şifreye ihtiyacınız olmaktadır. Eğer üyeliğiniz varsa aşağıda resimde bulunan kırmızı renkli şerit ile belirtilmiş yere kullanıcı adı ve parola ile doldurunuz. Siteye girdiğiniz tüm bilgileri girdikten sonra yanlışlığa sebep olmamak için tekrardan gözden geçiriniz.

Bu şekilde sisteme giriş yaptığınızda abone veya tesisat no ile Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemini düzgün bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer bu sistem üzerinden bir üyeliğiniz yok ise üyelik oluştur yazısı üzerine tıklayarak yeni bir üyelik formu doldurmalısınız.

Kilis GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK