Ana sayfa Burç Özellikleri Sorgulama Koç Burcu Özellikleri Sorgulama

Koç Burcu Özellikleri Sorgulama

0
PAYLAŞ

21 Mart ile 20 Nisan tarihleri arasında doğan insanlar koç burcuna sahiptirler. 12 burç arasında en çok hareketli ve en aceleci insanlardır koç burcuna sahip olan kişiler. Koç burcu insanları genel olarak dobra ve açık sözlü insanlardır. Genel olarak kelimelerini fazla düşünmeden çevresindeki insanların yüzüne direk söylerler. Bu durum çoğu zaman koç burcu olan kişilerin sahip insanların düşüncesiz, kırıcı, kaba olarak nitelendirilmelerine sebep olabilir. Fakat açık sözlü olmaları aynı zamanda güvenilir olmalarını  ön planda tutmaktadır. Koç burcu insanının çevresindeki insanlar koç burcu insanlarının açık sözlü olduklarını bildiklerinden dolayı onların görüşlerini dikkate alırlar. Çünkü koç burcunun insanları gerçeği değiştirmeye çalışmadan direk düşündükleri gibi söylerler. Aynı zamanda bu burcun insanları inatçı olmaları ile bilinirler. Hemen her konu üzerinde kendi istediği olsun ve çevrelerindeki insanlar onların sözleri ile hareket etsin isterler.

Koç Burcu Olumlu Özellikler Nelerdir?

Cesaret: Koç burcu insanları oldukça fazla cesurdurlar. Her konuda kendilerini ön plana koymaktan kesinlikle çekinmez. Risk almaktan çekinmezler bunun yanı sıra oldukça fazla girişkendirler. Çevresindeki insanları olaylar karşısında cesaretlendirmeye çalışırlar.

 

Liderlik: Koç burcu insanları oldukça iyi bir insanlık ruhuna sahiptir. İnsanları ve olayları yönetmeyi severler. Bunun için neredeyse göze alamayacakları şey yoktur.

Dürüstlük: Koç burcu olan kişiler çoğu zamanlarda abartı denilebilecek derecede dürüst davranabilirler. Bu davranışları çoğu zaman kırıcı ve kaba olsa da koç insanları bu durumdan hiçbir zaman şikayetçi olmazlar. Hatta ne kadar dürüst olduklarını düşünerek kendileri ile gurur duyabilirler.

Maceraperestlik: Koç burcu olan kişilerde bitip tükenmek bilmeyen bir yaşam enerjisi vardır. Bu insanların yanında sıkılmak neredeyse imkansız denilebilir. Hiçbir şekilde macera duygularını kaybetmeden hayatlarına devam ederler. Yenilikten ve aksiyondan hoşlanır, çevresindeki insanları da her zaman bu aksiyonun içine çekmeye çalışırlar. Sıkıcı insanlara tahammül edemez ve onları çevrelerinde istemezler.

Koç Burcu Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Her insan gibi koç burcu olan insanların da bazı olumsuz yönleri vardır. Bu olumsuz özellikleri bilmek genel olarak karşımızdaki insana nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizi bilgilendirir. Koç burcu insanlarının olumsuz özellikleri ise şu şekildedir:

Bencillik: Koç burcu olan kişiler daima kendi isteklerine ve düşüncelerine öncelik verilmesini isterler yani bencillerdir. Kendi istedikleri olmadığı zaman da sizi buna pişman edeceklerdir. Koç burcunun insanları ile plan yaptığınızda sizde bu özelliklerini kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Neredeyse küçük bir çocuk gibi sizi kendi istediklerini yapmak için zorlayacaktır. Bu özellikleri ile bazı zamanlarda çevrelerindeki insanları itebilirler. Daima kendi isteklerini ve çıkarlarını gözeten koç burcu insanına tahammül etmek çoğu zaman sanıldığından daha zordur.

Ön Planda Olmayı Sevmesi: Bu özellikleri aslında bencillikleri ile bağdaştırılabilir. Koç  burcu insanları her olay içinde kendilerinin ön planda olmalarını isteyerek hareket ederler. Hatta birçok konuşmasında saatlerce kendisiyle ilgili olan gereksiz detayları size anlatacaklardır. Bir konuşma esnasında sözünüzü keserek “ya o değil de” diyerek kendi anısını anlatmaya başlayan insanlar genellikle koç burcu insanlarıdır. Olayların veya konuların ne olduğu çok da önemli değildir koç için, kendisine ait olan olayları ballandıra ballandıra anlatarak kendisini yükseltmek onun için daha önemlidir ve bu huyu ile mutlaka kendisini ön plana çıkaracaktır.

Kaba Olmaları: Açık sözlü olmalarından dolayı kaba bir yapıya sahip gibi görünürler. Yani hem olumlu hem de olumsuz bir özellik olarak koç burcu insanlarının karakterlerini kaplar. Kelimelerinin neredeyse çoğunu düşünmeden söylerler. Karşılarındaki insanın kırılabileceğini çoğu zaman önemsemezler.

Kavgacı Olmaları: Koç burcu insanları genel olarak kavgacı insanlardır. Ufacık bir sorunu büyüterek karşılarındaki kişi ile kavga konumuna gelmeleri çok uzun bir süre almayabilir. Kavga ederlerken sorunlarının çözüleceğini sanırlar. Son derece hızlı sinirlenirler. Hoşgörü kelimesi neredeyse koç burcu insanlarının lügatinde yoktur. Kendi istedikleri olmadığı vakit kolaylıkla kavga edebilirler. Bu onlar için son derece normaldir.

Koç Burcu Kadını Hangi Özelliklere Sahiptir?

Koç burcu kadınları özgürlüklerine oldukça fazla düşkün ve maceraperest kadınlardır. Bu kadınlara ayak uydurabilmek çoğu zaman oldukça zordur. İçlerinde hiç bitmeyen bir enerji bulunur. Daima yeni bir etkinlik ve heyecan peşinde koşarlar. Hayata bağlılıkları son derece yüksek olan insanlardır. Karşılarında bulunan insanların doğal davranmalarını isterler çünkü kendileri de doğal davranmayı severler. Özgürlüklerinin kısıtlanmasına hiçbir şartta dayanamazlar. Kısıtlandıklarını hissettikleri zaman tüm olumlu özelliklerinden sıyrılarak bir anda kavgacı ve huysuz bir kimliğe bürünebilirler. Hatta özgürlüklerini kısıtladığınız anda bu kadınların sizden uzaklaştığını görürsünüz. Koç burcu kadınları mantıklı ve keskin yapıdadırlar. Tüm bu kavgacı ve sert yapılarının altında sevdiklerine karşı son derece merhametli ve yardımseverlerdir. İnsanlar koç burcu kadınlarından bir iyilik istedikleri zaman onların istedikleri iyilikleri reddetmezler. Kendileri de kesinlikle reddedilmeyi sevmezler. Bir koç burcu kadınını seviyorsanız işiniz sandığınız kadar kolay olmaz. Koç kadınları ilişkiye başladığınız vakit kelimenin tam manası ile size hayatı zehir edebilir. Her zaman kendisiyle ilgilenmenizi ve onunla vakit geçirmenizi ister. Koç burcu kadınına kendisinden daha önemli bir işiniz olduğunu asla kabul ettiremezsiniz. Eğer onun hayatındaysanız tek ilgilendiğiniz konu o olmalıdır. Öncelik daima kendisinin olsun ve her zaman o önemsensin ister. Küçük bir çocuk gibi davranışları vardır. Onun bu şımarık halleri çevresindeki insanları çoğu zaman delirtecektir. Koç burcu kadınına aşıksanız ve onunla bir hayat geçirmek istiyorsanız o zaman yapmanız gereken onun merak duygusunu kamçılayarak onu kendinize çekmek olmalıdır. Sizi merak etmesini sağlayacak bu merakı yüzünden size bağlanacaktır. Mesela koç burcu kadını sizi aradığı zaman mutlaka size ulaşmamalıdır. Bu sayede sizi merak edecek ve huysuzlanacaktır. Ama bu durumu her zaman abartmamakta fayda vardır. Bir süre sonra oyununuzun farkına vararak sıkılabilir. Koç burcu kadınından sıradan bir kadın gibi davranmasını istemeyin çünkü koç burcu kadınları değişime ayak uyduran maceraperest biri olarak diğer kadınlardan farklı davranışlardadır.

Koç Burcu Erkeği Hangi Özelliklere Sahiptir?

Koç burcu olan erkekler kendilerine olan güveni ile ön plandadırlar. Bu erkeklerin kendilerine güvenleri ise son derece yüksektir. Hayatlarındaki her zor şeyi yapıp her çeşit sıkıntının üstesinden gelebilirler. Enerjik olan yapıları sayesinde içinde bulundukları çevrede kolaylıkla fark edilebilirler. Bunun için ekstra bir güç harcamalarına gerek yoktur. Koç burcu erkeklerinin doğal davranmaları fazlasıyla yeterlidir, pek fazla hizaya sokulamazlar çünkü oldukça fazla dik başlılardır. Her konuda kendi istediğini yaparlar ve kurallara göre yaşamak asla onlar için değildir. Kurumsal olarak çalışıyorlarsa genellikle yöneticileri ile çatışma haline girerler. Bu yüzden bu kişilerin genellikle kendi işlerini yaptıklarını görmek olasıdır. Koç burcu erkekleri kendilerine ne yapılması gerektiğinin söylenmesini asla sevmezler fakat kendileri etraflarındaki insanları yönetmeye ve onlara emir vermeye bayılırlar. Yönetmek koç burcu erkekleri için adeta bir tutkudur. Eğer bir koç burcu erkeğine aşıksanız onun bu özelliğini kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Yaptığınız her etkinliği gittiğiniz her yeri mutlaka ona rapor vermenizi bekleyecektir sizden ve rapor vermediğinizde her zaman kavga çıkacaktır. Fakat ondan aynı şeyi yapmasını isterseniz size tepki gösterecek ve sizden uzaklaşmak isteyecektir. Bir koç burcu erkeğini seviyorsanız o zaman sizi yönlendirmek isteyen birinin varlığını mutlaka kabullenmelisiniz. Eğer siz de yönetilmeyi değil de yönetmeyi seviyorsanız, asla koç burcu erkeğine yanaşmayın. Çünkü iki yönetici burç olarak kesinlikle geçinmeniz mümkün değildir. Koç burcu erkekleri midelerine çok düşkündür. Bu erkeklerin kalbine giden yol neredeyse midelerinden geçer diyebiliriz. Bir koç burcu erkeğini mutfaktaki maharetlerinizi kullanarak kendinize hayran bırakmanız mümkündür. Daima görünüşlerine dikkat eder. Eğer bir koç burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız görünüşünüze çok fazla dikkat etmelisiniz ve her zaman bakımlı olmalısınız.

Koç Burcunun Diğer Burçlar İle İlişkisi

Koç Burcunun Koç Burcu ile Uyumu

Koç burcu olan insanlar genellikle çevrelerindeki insanları yönetmeyi seven insanlardır. Bu iki koç burcu insanı birbirleriyle tamamen aynı özelliklere sahip olduklarından dolayı, ikisi de yönetmeyi sevmesine rağmen yönetilmeyi asla kabul edemezler. Bu yüzden bu aynı burç insanlarının anlaşmaları da pek mümkün değildir. Ancak bu yönlerini kontrol altında tutmayı yani bir miktar törpülemeyi becerebilirlerse çok iyi anlaşabilirler. Çünkü koç burcu insanları eğlenmeyi ve macerayı çok severler. Her zaman macera vazgeçemeyecekleri noktadır. Özgüvenlerinde sıklıkla kırılma olmaz her zaman özgüvenleri yüksektir. Bu iki insan birlikte çok eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilir. Bu çiftin bazı konularda birbirine karşı anlayış göstermeleri gerekir. Eğer karşılıklı olarak bu anlayış gösterebilirlerse bu aynı burcun insanı iki insan çok iyi anlaşabilirler.

Koç Burcunun Boğa Burcu ile Uyumu

Koç burcu insanları genellikle aceleci ve hızlı olmayı severler. Boğa burcu insanları ise daha çok ağırdan almayı ve hayatı oldukça yavaş yaşamayı severler. Bu durum koç burcu ve boğa burcu insanlarının birbirine bakış açısını etkileyecektir. Koç burcu boğa burcunu ağırdan almakla ve belki de kendisini önemsememek için böyle yaptığını söyleyerek onu eleştirecektir. Fakat emek verildiği zaman bu ilişki her iki taraf için de güzel sonuçlar doğurabilir. Birbirlerinin eksiklerini tamamlayabilir ve birbirlerinin hayatına yeni bir soluk kazandırabilirler. Boğa burcunun hareketsizliğine koç burcunun macera tutkusu çok iyi gelecektir. Kısaca bu iki insan için zıtlıkları mükemmel bir birliktelik yakalayabilmelerine sebep olabilir. Ancak boğa burcu insanı kıskançtır ve evine oldukça fazla düşkündür. Bu ilişkiyi sürdürebilmek için ise koç burcu insanının boğa burcu olan kişinin bu özelliklerini bilmesi ve ona göre davranması gerekir.

Koç Burcunun İkizler Burcu ile Uyumu

İkizler burcu insanının tutkulu ve enerjik davranışları koç burcu insanının daima dikkatini çekecektir. Ancak bu ilişki içinde her iki tarafta çok fazla mücadele etmeyi sevmez ve hızlı bir şekilde mücadeleden ayrılabilirler. Bu durumda ilişkinin sonlanması da kolay olacaktır. Her iki burç insanı da özgürlüğüne düşkündür ve kesinlikle kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Koç burcu ikizler burcu insanını yönetmeye çalışabilir fakat kendini baskı altında hisseden ikizler burcu insanı bu durumda koç insanından hızla uzaklaşabilir. Bu iki burç insanı mükemmel bir dostluğa sahip olabilirler fakat işin içine aşk ilişkisi girdiğinde bu durum hem dostluklarını bozup hem de iki tarafı da yıpratacaktır. Bu iki kişinin birbirine aşık olduğu düşünülürse ve iki taraf da yeterince sabır gösterebilirse bu ikiliden uyumlu bir çift olabilirler.

Koç Burcunun Yengeç Burcu ile Uyumu

Koç burcu ve yengeç burcu insanları birbirinden oldukça farklı yaradılıştadır. Yengeç burcu insanları duygusal tarafları ağır basan aile yaşantısına önem veren insanlardır. Koç burcu insanları yengeç burcu insanlarının hassas yapısını anlamakta çoğu kez zorluk çekebilir. Koç insanları kısa süreli ilişkilerin insanıdır. Onlar için evlilik zorunluluk gibidir çünkü koç burcu insanları özgürlüğüne düşkündür ve bir kişiye bağlanmaktan her zaman çekinirler. Yengeç burcu insanları ise evlilik odaklıdırlar bir yengeç insanının önceliği her zaman aile kurmaktır. Hatta yengeç burcu olanlar iki gündür tanıdığı bir insanla bile evlilik hayali kurabilirler ciddi ilişkilerin insanları olarak bilinirler. Bu ilişkiye bakıldığı zaman olumlu veya olumsuz demek yanlış olur. Bu durum tamamen iki tarafında birbirlerine karşı olan tutumuna bağlıdır. Eğer koç insanı yengeç burcu insanına uyum sağlayabilirse yengeç ona tüm ömrünü verecek ve hayatının merkezine koç burcunu yerleştirecektir. Yengeç burcu insanları sevdiklerine oldukça fazla düşkündür sevdiklerini kırmamak adına her şeyi kabul edebilir ve hatta her zorluğa göğüs gerebilirler. Koç burcunun yönetme arzusunu da göz önüne aldığımız vakit, bu iki insan eğer koç burcu yeteri kadar fedakarlık gösterebilirse mükemmel bir şekilde anlaşırlar.

Koç Burcunun Aslan Burcu ile Uyumu

Koç burcu ve aslan burcu insanları birbirleriyle karşılaşmışlarsa her iki burcun insanı da ne kadar şanslı olduklarını mutlaka bir kez daha düşünmeli, bu ilişkiyi kaybetmemek için çaba göstermelidir. Çünkü zevkleri birbirine çok uygun olan bu iki insan bakımlı olmayı ve güzel giyinmeyi severler. Birbirleriyle son derece uyum gösterebilen bir çift olacaklardır. Bitmek bilmeyen sohbetler ile birbirlerine yakınlaşacak ve arada çok büyük bir aşk olacaktır. Evlilik hayatları da son derece iyi olabilir. Bu iki burcun insanı eğer bir ilişkiye başlamış ise birbirlerinin eksiklerini tamamlayabilir ve mükemmel çift olabilirler.

Koç Burcunun Başak Burcu ile Uyumu

Başak burcu insanları genellikle planlı ve aşırı çalışkan bir insanlardır. Sürekli çalışmayı ve üretim yapmayı severler. Genel olarak başarılı insanlardır. Koç burcunun başak burcunun yüksek enerjisine ve yoğun çalışma isteğine uyum sağlaması biraz zor olabilir. Bu ilişki oldukça zor, çaba ve emek gerektiren bir ilişki olarak görünmektedir. Her iki taraf ön planda olmayı sevdiği ve otoriterlikleri yüzünden birbirlerine hayatı zindan etme olasılıkları da vardır. Başak burcu insanı sadıktır ve yönlendirilmeyi kesinlikle sevmez. Koç burcu insanları ise tam tersi sadakatsiz ve yoğun bir şekilde yönetmeyi seven insanlardır. Bu iki burcun insanı çoğu konuda çelişkiye düşebilir. Birbirleriyle anlamsız bir rekabet içerisinde olabilirler. Başak burcu için koç burcu insanına uyum sağlamak çoğu zaman zorlayıcıdır. Bu ilişkinin yürümesi de oldukça zor ilerleyebilir. Eğer ilişki başlamış ise iki tarafta biraz karakterlerinde törpüleme yaparak geçinebilirler.

Koç Burcunun Akrep Burcu ile Uyumu

Koç burcu ve akrep burcu insanları son derece tutkuludur aralarında mükemmel bir çekim gücü oluşabilir. Koç burcu ve akrep burcunun birbirinden etkilenmesi de bu ikilinin birbiri üzerinde çekim gücünü kullanması ile gerçekleşebilir. Bu iki burç insanı birbirini adeta çekerler. Ancak bazı zıt karakterleri yüzünden anlaşamazlar. Sürekli bir kavga ve tartışma içerisinde olabilirler. Her iki burç da son derece öfkelidir ve işin içine şiddet girmesi bile söz konusu olabilir. Bu iki insan dominant karakter sahibidir her ikisi de yönetmeyi severler. Bu ilişki olur veya olmaz demek ikilinin davranışlarını biraz törpülemesiyle değişebilir. Çünkü her iki tarafta birbirlerine hem sonsuz bir çekim hissedebilir hem de birbirlerine karşı büyük bir nefret hissedebilirler. Bu ilişkiye %50 ihtimal verilebilir.

Koç Burcunun Terazi Burcu ile Uyumu

Terazi burcu ve koç burcu insanları özgürlüğüne önem veren insanlardır bu burç kısıtlanmayı sevmeyen insanların burcudur. Her iki burcun insanı da gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi severler. Ancak terazi burcu insanları koç burcuna göre evliliğe daha sıcak bakarlar. Koç burcu ise daha çok kısa süreli ilişkiler peşindedir. Aslında her iki burcun insanı da aldatmaya meyillidir. Birbirlerine sadık kalmaları hiç de kolay olmayacaktır. Sağlıklı bir ilişki yaşamaları bunun için pek mümkün değildir. Sürekli tartışmalar yaşayarak birbirlerini mutsuz edebilirler. Terazi burcu insanı çoğu zamanlarda koç burcu insanına hesap soracak ve koç burcu insanı ise bu durumdan çok da rahatsız olup tepki gösterecektir. Fakat sağlam temelleri olan bir ilişki başlamışsa gelecek beklentileri birbirine son derece yakın olan bu çiftin çok iyi anlaşacakları da söylenebilir. Daima heyecan içerisinde ömürlerini sürdürebilirler. Orta yolu bulmak ve başarırlar ile uzun soluklu ve mutlu bir ilişki yaşamaları da mümkün olabilir.

Koç Burcunun Yay Burcu İle Uyumu

Bu iki burç insanı birbirini kelimenin tam anlamıyla tamamlayabilirler. Her iki burcun insanı da doğayı ve macera yaşamayı oldukça fazla sever. Yıllardır aradıkları huzuru birbirlerinde bulduklarını hissederler. Bir bütünü oluşturan bu burçların insanları iki yarım gibi görünebilir. Son derece kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebilirler. Her ikisi de açık sözlü oldukça fazla dobra insanlardır. Bu yüzden kimi zaman da birbirlerine kırıcı olabilirler. Bu iki burç insanı birbirini sahiplenerek daima birbirlerinin arkasını kollamayı bileceklerdir. Koç burcu ve yay burcu insanları analitik düşünen ve yönetmeyi çok seven burç insanlardır. Bu özellikleri sayesinde arkadaşlık ilişkileri oldukça iyi devam eder ve konu aşk ilişkisine geldiği zaman bu özellikleri onları tartışmanın içinde olmaya itecek ve birbirlerine üstünlük sağlama çabalarına dönüşmüş olacaktır. Eğer bir miktar karakterlerde değişim gösterilebilir ve davranışlara dikkat edilirse sorunsuz bir birliktelik yaşayabilirler.

Koç Burcunun Oğlak Burcu ile Uyumu

Oğlak burcunun insanları titiz ve çalışkan halleri ile koç burcu olan kişinin dikkatini çekecektir. Her iki burç insanı da çalışkandır ancak oğlak burcu bir miktar işkolik yani işine çok bağlı insanlar olarak tanımlanabilir. Daima belli bir sistem ve düzen üzerine çalışmak isterler. Davranışlarını ve tüm planlarını iş hayatları üzerinde oluştururlar. Bu ikilinin arasında bir ilişki başlamışsa oğlak daima işini ön planda tutacak ve koç burcunu erteleyecektir fakat bu arada liderlik burcu olan koç burcunun yönetme arzusu oğlak burcu üzerinde kullanması muhtemeldir. Mükemmel bir ekip arkadaşı olacaklardır. Aşk ilişkilerinde ise durum çok daha farklı olabilir. Oğlak burcu insanları soğuk mesafeli halleriyle koç burcu insanının merakını cezbedebilir. Ancak oğlak burcu insanının sevgisini kazanmak o kadar da kolay değildir. Oğlak burcu insanını kesinlikle süslü kelimeler ile kazanamazsınız. İlk tanıştığınız zamandan itibaren size güvenmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu çift uyumludur fakat mükemmel bir çifttir denilemez. Aralarında bazı zamanlar tartışmalar mutlaka olacaktır. Karşılıklı olarak anlayış gösterilmesiyle birlikte ilişki uzun yıllar devam edebilir.

Koç Burcunun Kova Burcu İle Uyumu

Her iki burcun insanı da benzer zevklere sahip olan koç burcu ve kova burcu insanları mükemmel dostluklar kurabilir. Bu iki burç insanının birlikte zaman geçirmeleri her ikisi için de eğlenceli olabilir. Koç burcu insanı liderlik yapmayı sever fakat kova özgürlüğüne oldukça fazla düşkündür. Bu iki kişinin ilişkisinde koç burcu kendisini kontrol altında tutabilirse bu ikili gayet iyi bir şekilde anlaşabilecektir. İlişkiye arkadaş olarak başladıklarında ise sağlam temelleri olan bir arkadaşlık kuracaklardır.

Koç Burcunun Balık Burcu ile Uyumu

Koç burcu insanı ve balık burcu insanları birbirlerinden son derece farklı karakterlere sahiptirler. Koç burcu ve balık burcu insanları zıtlıklarıyla bir bütün oluşturabilirler. Bu iki burç insanı birbirlerinde eksik olan yönleri tamamlayabilirler. Koç burcu insanları daha çok mantıksal yönleri ile hareket etmeyi severler, balık burçları ise tam tersi duygusal davranışlar sergilerler. Bu iki burcun insanı birbirlerinin eksiğini tamamlayarak güzel bir ilişki başlatabilir. Koç burcu insanının genellikle gözü dışarıdadır. Koç burcu insanları sürekli yeni bir heyecan ve macera arayışına girerek kendilerini bu yolla araştırıcı ve geliştirici bir sürece sokarlar. Burada ise iş balık burcuna düşmektedir. Koç burcu insanları balık burcunun sevgisine ve sadakatine inanarak yoluna devam ederse ona sadık kalabilir. Ancak balık burcunun duygusal yapısını koç burcu insanının anlamsız bulması da ihtimaller arasında bulunmaktadır. Bu iki burç insanı mantık ve duygu boyutunda birbirlerine anlayış gösterdiklerinde ise sorunsuz bir aşk sorunsuz bir ilişki yaşayabilirler.

BİR CEVAP BIRAK