Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Ülke genelinde birçok sigorta şirketi, farklı sigorta fırsatları ile kişilere aktif sigorta hizmeti vermeye devam etmektedir. Sigorta şirketleri sunmuş oldukları güvencelerde aynı risk grubunda olan kişileri bir araya getirip maddi güçlerin birleşmesi sonucunda oluşacak hasarlara karşı bir güvence sunmaktadır. Toplam masraf kişilere bölüştürüldüğü için tek kişi yüklü meblağlar ödemeden, daha az masraf ile hasarı karşılayabilmektedir. Ekonomik açıdan avantaj sağladığından dolayı kişiler, hasar durumuna karşı önceden sigorta yaptırmayı tercih etmektedir.

Koru Sigorta, piyasada yer alan sigorta şirketlerinden bir tanesidir. 2001 yılı Ağustos ayında hizmet vermeye başlayan şirket, kısa sürede büyüyerek 100.000’i aşkın hizmet vermeye devam etmektedir. Diğer sigorta şirketlerinden ayrılarak kendini özel bir konuma taşımayı başaran Koru Sigorta, sigorta teminatı altında bulunan kişileri kooperatif ortağı da yaparak, gelir gider farkından pay alabilmelerini sağlamaktadır. 2016 yılı Temmuz ayında yaptığı bir düzenleme ile de kooperatif ortaklık kurma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Bu sayede kişiler, kooperatif ile ortaklık ilişkisi olmadan poliçeden faydalanabilmektedir.

Koru Sigorta Şirketinden Nasıl Sigorta Yapılmaktadır?

 

Koru Sigorta tarafından sunulan sigorta hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle, şirketin resmi web sayfasında erişime açık olan ana sözleşmeyi indirmek gerekmektedir. Ana sözleşmeyi doldurmak için, Koru Sigorta şubelerinden birini ziyaret edebilirsiniz. Bu sözleşmede altına girmek istediğiniz risk grubunu seçebilirsiniz. Sigortada belirtilen herhangi bir risk ortaya çıktığında sigorta gerekli araştırmaları gerçekleştirerek tarafınıza gerekli ödemeyi gerçekleştirecektir. Araştırma sürecinde sizin de yakından takip edebileceğiniz adınıza bir hasar dosyası oluşturulacaktır.

Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Sigorta altında bulunan kişilerin kaza durumu ortaya çıktığında Koru Sigorta tarafından oluşturulacak olan hasar dosyası internet üzerinden takip edilebilmektedir. Online sorgulamayı yapabilmek için Koru Sigorta tarafından oluşturulan Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama adresine erişerek gerekli bilgilerin doldurulması yeterlidir.

  • Şahsınıza verilen 6 haneli Hasar NO
  • TC kimlik numaranız
  • Ekranda yer alan güvenlik resmindeki numara bilgilerini doldurarak sorgulama yapabilirsiniz.

Koru Mutuel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İnternet Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK