Ana sayfa Genel Sorgulamalar Kurul Karar Tutanakları Sorgulama

Kurul Karar Tutanakları Sorgulama

0
PAYLAŞ

Bu yazımızın içeriğinde sizlere yardımcı olmak maksadıyla kurul karar tutanakları sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bir çok bilgiler vereceğiz. İnternet teknolojisiyle birlikte bilgiye ulaşmak artık çok daha kolaylaşmıştır. Bu kolaylığı kullananlar işlemlerin internet üzerinden yapılması sayesinde gereksiz yere vakit harcamaktan kurtulmuştur. İnternete herkesin rahat  bir şekilde ulaşması internette yapacak olduğunuz işlemlerin de arttırılmasına sebep olmuştur.

Ülkemizde bu gelişime kamu kurum ve kuruluşları ayak uydurmuş ve bir çok sorgulama sistemini hayata geçirmişlerdir.  Kurum ve kuruluşların önünde harcanmayan zamanları vatandaşlar işlerine ayırmakta sorgulama ve ödeme işlemlerini internet üzerinden yaptıkları için değerli vakitlerini farklı yönde kullanmaktadırlar. Yazımızın devamında sizlerle paylaşmış olduğumuz kurum karar tutanakları sorgulama işlemleri hakkındaki bilgileri takip ederek sorgulamanızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurul Karar Tutanakları Sorgulama İşlemi İnternet Aracılığı İle Nasıl Yapılır?

Kurul karar tutanakları sorgulama işlemi E-devlet internet sitesi üzerinden yapılan işlemlerden birisidir. E-Devlet sistemi ise devlete ait olan ve üzerinden bir çok sorgulama işleminin yapıldığı internet sistemidir. E-Devlet sistemi üzerinden kurul karar tutanakları sorgulama işleminizi yaptığınız gibi birçok sorgulama işleminizi de yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden yapılmakta olan işlemler için E-Devlet sistemi çoğunlukla sizden bir şifre istemektedir. Fakat bir ayrıntıdır ki kurul karar tutanakları sorgulama işlemini yapmak için E-Devlet sistemi sizden bir şifre istememektedir. Yapmanız gereken sadece sizinle paylaşmış olduğumuz bu yazının sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanızdır. Bağlantı adresine tıkladıktan sonra açılan ekran üzerinde kurul toplantı tarihini belirleyerek işleminize başlayınız.

 

Daha sonra ‘sorgula’ kutucuğuna bir kez tıklayınız.

Sisteme giriş yaptıktan hemen sonra “detay görüntüle” kutucuğuna tıklayarak toplantı tarihinden başlayarak karara dek birçok bilgiye bu sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler eşliğinde, gerçekleştirilen adımları tam olarak uyguladıktan sonra kurul karar tutanağı sorgulama işleminizi eksiksiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kurul Karar Tutanağı Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR CEVAP BIRAK