Ana sayfa Garanti Belgesi Sorgulamaları KVK Garanti Sorgulama

KVK Garanti Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde internet kullanımının oldukça fazla artması ile birlikte ve buna bağlı olarak ilgililerin çoğu işlem üzerinde düzenleme yapması sonucunda pek çok işleminizi artık online olarak internet üzerinden yapabilme olanağımız bulunmaktadır. Hizmetinize sunulmuş olan bu imkanlardan birisi de KVK garanti sorgulama işlemidir bu işlem cihazınızın garantisinin olup olmadığı hakkında birkaç adımda sizleri bilgisayar üzerinde internet kullanımı ile bilgilendirebilmektedir. KVK’nın online olarak hizmet sağlamış olduğu bu uygulamanın amacı almış olduğunuz cihazın garantisinin bilgilerine ulaşmanızdır. KVK garanti sorgulama işlemlerini KVK resmi web sitesi üzerinden KVK’dan aldığınız cihazınız için bu cihazın garantisi konusunda güncel durumlara ulaşabilmek için açılmış bir sistemdir. Yazımızın devam kısmında bu işlem hakkında yapmanız gereken işlemleri detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK’ya ait resmi web sitesi üzerinden yapılan KVK garanti sorgulama işlemleriniz için yine bu sitede bulunan müşteri destek kısmındaki teknik servis cihaz takip kısmına tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak işleminizi yapabilmek için KVK’dan almış olduğunuz cihazınıza ait IMEI numarası ile işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerektiği bilinmelidir. KVK garantisi sorgulama işlemleri için cep telefonunuza ait olan IMEI numarasını bilmiyorsanız cep telefonunuzun *#06# tuşlarını kullanarak arama bölümünden veya orijinal ürün kutusunun üzerinden bu numaraya erişebilirsiniz. Bu işlem için öncelikli olarak yapmanız gereken yazımızın devam kısmında sizlerle paylaşacağımız bağlantı adresine tıklamak olmalıdır. Ardından açılan sayfa üzerinden cep telefonunuzun öğrenmiş olduğunuz IMEI numarasını ilgili olan kutucuğa giriniz.

 

Bu işlemden sonra “Ara” butonunu tıklayarak işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Bu işlem oldukça kolay bir sorgulama işlemidir. Bu işlem sayesinde rahatlıkla cihazınızın garantisiyle alakalı tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde yer almakta olan IMEI numarası ile beraber form numarası, servis kabul numarası ve bununla birlikte kurumsal ID kısımlarını kullanarak de sorgulamanızı rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

KVK Garanti Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK