Ana sayfa Garanti Belgesi Sorgulamaları LG Garanti Sorgulama

LG Garanti Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde elektronik piyasasında cihaz üretimi ve satışında yarış devam ediyor. Bu cihazlar arasında televizyon ve telefon gibi günlük hayatımız içinde en fazla kullandığımız ve en fazla vakit geçirdiğimiz ürünlerin özellikleri gün geçtikçe gelişiyor ve şekilleri ile birlikte değişime uğruyor. Her marka farklı yapılarda kendi ürünü için yeni özellikleri ürettikleri cihazlara ekliyor fakat her zaman en fonksiyonel yapıda üretileni en iyisi olmayabiliyor. Kişi kendi  ihtiyaçlarının bilincinde olup buna göre alışveriş yapması gereklidir. Çünkü almış olduğumuz elektronik ürünlerin fiyatları her gün yeni bir ürün almaya izin vermemektedir. Genel olarak insanlar sağlam ve uzun süre kullanabilecekleri ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerden daha çok işlevselliği yüksek olan fakat hassas ve aslında hiç de kişinin ihtiyacının olmadığı pahalı modelleri seçiyor.  Sürekli bir yeniliğin olduğu elektronik piyasasında LG markası hem tasarımı, hem de işlevsellik gibi konularda dikkati üzerine çekiyor. Üstelik her vatandaşın sahip olabileceği makul fiyatlar ile bunu yapıyor. Bir ürün ne kadar sağlam olsa da mutlaka dikkat edilmesi gereken kullanım şartları bulunmaktadır. Özellikle cep telefonları için düşme ve çarpma gibi hasara neden olabilecek kazalardan mutlaka kaçınılması gereklidir. Buna rağmen LG marka telefonunuzun, televizyonunuzun veya başka bir elektronik cihazınızın başına bir şey gelse veya satın almış olduğunuz ürünün garanti altında olup olmadığını merak ediyorsanız. LG garanti sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için, markanın kendine ait sitesinde bulunan bir sistemi bulunmaktadır ve bu site üzerinden işlem yapabilmek için belli başlı bilgilere ihtiyacınız bulunmaktadır.

LG Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

LG cihazınızın garanti sorgulama işlemini yapabilmek için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı linkini tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz. Bu bağlantı adresi sizi LG Türkiye resmi web sayfasına aktaracak ve burada açılan sayfa üzerinden Online İşlemler menüsünü kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

 

Bu sayfa üzerinden kendinize bir hesap açmanız gerekmektedir. Bu hesap için ise bazı bilgilere ihtiyacınız bulunur. Bu bilgiler  İsim, soy isim, adres, e posta, posta kodu, şehir, semt, ülke, telefon ve cep telefon numarası bilgilerinizdir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde sisteme girdiğiniz vakit en son olarak bir de cep telefonunuza üyeliği tamamladığınıza dair cep telefonunuza bir kod yollanacaktır. Bu kod ile güvenlik doğrulama işleminizi yaptıktan sonra üyeliğinizi tamamlamış olursunuz.

Daha sonrasında LG garanti sorgulama işlemi için almış olduğunuz üyeliğiniz ile siteye giriş yapmalısınız. Eğer girişinizi de yaptıysanız LG garanti sorgulama işlemi için yapmanız gereken son adım elinizdeki ürünün bilgilerini sisteme girmek olacaktır. Daha sonrasında LG garanti sorgulama işlemine dair merak ettiğiniz her şey ekranınızdan size sunulacaktır. Ürünü aldığınız tarih ve garanti bilgilerine işte böyle ulaşabilirsiniz.

LG Garanti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK