Ana sayfa Sigorta - Kasko Sorgulamaları Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
PAYLAŞ

Şeker Sigorta A.Ş’nin hisselerinin büyük çoğunluğunu alan Liberty Sigorta 2007 yılından itibaren Liberty Sigorta olarak Türkiye’de sigortacılık hizmetleri vermeye başlamıştır. Kurum, bireysel konut, motorlu araç, ferdi kaza ve işçi sigortalarının yanı sıra nakliyat, tarım, iş yeri sigortaları, yangın ve muhtelif olan branjlarda sigortacılık alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünyada 5 kıtada, 30 ülkede sigortacılık alanında yaptığı önemli faaliyetlerle tanınan Liberty Sigorta binlerce çalışanı ile hizmet veren köklü bir kuruluştur. Ülkemizde de yüzlerce noktada bu kurum adında sigorta hizmetleri verilmektedir. Şirket özellikle konut ve otomobil sigortalarında yaptığı hizmetler ile tanınmıştır. Dünyanın sayılı sigortacılık şirketlerinden biri olarak anılmaktadır.

Tüm sigortacılık hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan, sivil toplum örgütleri ile ortak projeler yürüten bir kurumdur. Kurumda çalışanların etkin olarak rol aldığı kişilerin kadınların daha etkin olması kurumun  kadın erkek eşitliğine verdiği önemi de göstermektedir.

 

Kurum tarafından sigortalı olma durumunuzda sizin adınıza hasar dosyası çıkarılır. Hasarla ilgili tüm ayrıntılar bu dosyada yer alır. Hasar tespit çalışmalarını ve durumla ilgili bilgileri bu dosya aracılığı ile takip etmeniz mümkündür. Bu dosyaya erişim sağlamak için Liberty Sigorta’ya ait olan resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan online işlemler butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan boşlukları doldurarak Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar durumuyla karşılaştığınızda hasar ihbarında bulunmak yapmanız gereken ilk iştir. Hasar ihbarında bulunmak için 0850 222 555 7 haneli numarayı çevirmeniz gerekir. Haftanın 7 günü 24 saat bu numaraya erişim sağlayabilirsiniz.

Önceden hasar dosyası oluşturmuşsanız Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama ile online olarak giriş yaparak hasar dosyası sorgulama linkine tıklayarak buradan işlemlere devam edebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfada öncelikle sorgu tipi belirlenir. Dosya numarası ile sorgulama ya da poliçe numarası ile sorgulama seçeneklerinden biri ile devam edebilirsiniz. Dosya numarası ile sorgulama yapmak için dosya numarası girip güvenlik kodunu doğrulamanız gerekir. Sorgula butonuna basarak Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK