Ana sayfa Doğalgaz Faturası Sorgulamaları Manisa Manisagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

Manisa Manisagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama

0
PAYLAŞ

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile internet üzerinden online işlemlerin çoğalması vatandaşlar tarafından olumlu sonuçlanmaktadır. Fatura sorgulama işlemlerini online olarak kurum sitelerinden vatandaşların yapması kurumlar önünde uzun kuyruklar oluşturmadan ve zaman kaybı oluşturmadan tüm işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama işlemleri de bunlardan bir tanesidir. Manisa ilinde ikamet eden vatandaşlar doğalgaz sorgulama işlemlerini MANİSAGAZ internet sitesi üzerinden kolayca sorgulamaktadırlar.

İnternet üzerinden yapmak istediğiniz sorgulama işlemi birkaç kolay işlem ile birlikte yapılmaktadır. Yaptığınız bu işlemlerden sonra güncel ve geçmiş borçlarınızın hepsini öğrenebilirsiniz. Yazımızı sonuna kadar okursanız işleminizi yanlışsız doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

 

Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama işlemini tam ve doğru bir şekilde yapabilmek için yazımızın sonunda bulunan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. sorgulama ekranı önünüze çıktığında da ekran üzerine bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.

Açılan ekran üzerinde “sorgulama türü” kısmından seçtiğiniz sorgulama türleri için birincisi Abone no ile sorgula diğeri ise T.C kimlik numarası ile sorgulama işlemidir. Abone no ile sorgulama yapmak için “abone referans no” ve “sözleşme no” kısmına bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra güvenlik kodu bilgisini de gerekli kutucuğa düzgün bir şekilde yazmalısınız. Gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlemlerden sonra son olarak “sorgula” butonuna basarak tüm borçlarınızın ekranda görünmesini sağlayabilirsiniz.

T.C kimlik numarası ile sorgulama yapmak istiyorsanız seçeneklerden “T.C kimlik no ile sorgula” seçeneğini seçerek T.C kimlik numaranızı eksiksiz bir şekilde kutucuğa girmelisiniz. Ardından güvenlik kodunu yanlışsız olarak alt kısımdaki kutucuğa girerek gönder butonuna tıklayınız.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama işleminizi eksiksiz olarak bitirmiş olursunuz. Bu sisteme girdiğinizde hem güncel hem de geçmiş faturalarınızı görmeniz mümkündür.

Manisa MANİSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK