Ana sayfa Fiyat Listesi Mazda Fiyat Listesi

Mazda Fiyat Listesi

0
PAYLAŞ

Mazda Motor Corporation firması 1920 tarihinde Japonya’da kurulmuş olan bir otomobil markasıdır.

Mazda3 Sedan

Üstün şekilde yakıt ekonomisine sahip nefes kesici tasarıma sahip olan Sedan, gözleri alan ‘’Kodo- Hareketin Ruhu’’ tasarım dilinde tasarlanan Mazda3 Sedan, ilk görüldüğünde beklentilerinizi artırmak için yapıldı. Her konuda yeniden tasarlanan ve evrim geçiren bu otomobil, sedan sınıfında büyük adımı da işaret ediyor. Şimdi gelişmiş şekilde bulunan Skyactiv teknolojisini eksik bulunmayan bir yelpazede sunan sportif Mazda3 sedan, nefes kesebilen sürüş deneyimiyle ve kontrolü taviz vermeden bir kombinasyonunu da sizlerle bir araya getirerek geleneğe meydan okuyor. Bütün bu durumlara rağmen, liderlere yakışmış olan yakıt ekonomisiyle ve CO2 emisyon rakamlarına erişiyor.

 

Mazda3 Sedan, mobil internet bağlantısı da sunabilen ilk Mazda özelliğini de taşıyor. Bu sayede de sizlere her zaman bir dizi çevrimiçi olarak müzik ya da sosyal medyaya da erişim imkânını sunuyor. Mazda3 Sedan yeni özel formlarında, güçlü ve ileri atılan bir hareket izlenimini de yaratıyor. Geniş ve güçlü duruşu, heyecan vermeye devam eden performans ve manevra kabiliyetine dair ipuçlarını da sizlere sunuyor. Kodo tasarımıyla birlikte Mazda3 Sedanın dış görünümü, ilk bakışta bile sürücüleri oldukça etkileyebilen bir ritmik duygu ve enerjik gerilimi iletiyor.

Mazda3 Hatchback

Göz alıcı olarak bulunan KODO-Hareketin Ruhu tasarımıyla hazırlanan Mazda3 Hatchback, ilk gördüğünüz günden itibaren beklentilerinizi artırmak adına yapılan bir modeldir. Her açıdan yeniden tasarlanmış olan ve evrim geçiren otomobil, hatchback sınıfında büyük bir adım ileri attı. Şimdi ise gelişmiş durumda bulunan Skyactiv teknolojisini bütünleşen yelpazede sunan Mazda Sportif hatchback, nefesleri kesmeye devam eden sürüş deneyimleriniz ve kontrolün mükemmel bir kombinasyonuyla birlikte düşünülen geleneğe meydan okuyor. Bütün bu koşullara rağmen, liderlere yakışan yakıt tüketimiyle beraber CO2 emisyon rakamlarına da erişiyor. Mazda3 hatchback sizlere mobil internet bağlantısını da sunmuş olan ilk Mazda modelidir. Bu sayede sizlere her zaman bir dizi çevrim içi müzik ve sosyal medyaya kısa sürede ulaşmanıza imkân da sağlıyor. Kodo otomobil tasarımları ile beraber sportif bir gövde stilini de yaratıyor. Mazda3, ‘’Kodo Hareketin Ruhu’’ tasarımlı teması ile tasarlandı. Gövde stili de bu yüzden, her ayrıntısında dinamik şekilde hareketi ifade ediyor. Mazda3 hatchback’te biçimlenmiş olan formları, ileri şekilde atılan ve güçlü bir hareket izlenimi de yaratıyor. Geniş ve güçlü atılan güçlü bir hareket izlenimi yaratıyor. Geniş ve güçlü duruşu, heyecan vermeye devam eden performansı ve manevra kabiliyetine etkin bir ipucu da veriyor. Kodo tasarımıyla birlikte bu aracın dış kısmı, daha ilk bakıldığında sürücüleri de etkileyen ritmik bir hareket duygusunun yanında enerjik gerilimi de iletiyor. Mazda3 hatchback’teki Mazda yüzünde bulunmakta olan ve ince LED ön farlarla kusursuz beraberliği yakalayan kanatlı ızgara, araçta yer alan tasarımın dinamik ve sportif tasarıma birçok şey katıyor.

Mazda CX–3

Mazda CX–3 benzersizliği ve göz alıcı Kodo-Hareketin Ruhu tasarımları ile bir araya gelen kompakt crossover araç olmanın yanında, yaşam tarzınıza da uyum sağlamış olan pratikliği ve konforu da sizlere sunuyor. Ödül sahibi olan Skyactiv teknolojisinde ödünsüz sportif performansı ile beraber dinamik, hassas kontrolü de sunabilen Mazda CX-3 hem şehir içerisinde hem de şehir dışında sizlere oldukça güçlü bir sürüş deneyimlerini sunuyor. Mazda CX-3 modelleri içerisinde sizleri rahat ettiren ve daima yenilikçi ergonomik tasarıma da sahip olabiliyor. MZD Connect ve I-Activsense güvenlik özellikleriyle beraber her sürüşte eğlenceli olmasının yanında, keyif alma ve emniyetli olabilmeyi sizlere sunuyor. Bunlar da Mazda CX-3’ün niçin alışılmış duruma meydan okuduğunun ve en iyi sürüş deneyimlerine sahip olabilek için yeni bir standart oluşturabildiğini gösterebilen nedenlerden bazılarıdır.

2017 Mazda6

Gelişen teknolojisinin yanında üstün yakıt tüketimi ile lüks özelliklere sahip olan 2017 model Mazda6 şimdi karşınıza çıkıyor. Şık ve etkileyici olarak tasarlanan 2017 Mazda6, heyecan veren gücünün yanında çok yüksek yakıt verimliliğini en iyi sürüş deneyimlerini sizlere sunabilen gelişmiş güvenlik özelliklerini de bir araya getiriyor. Kodo-Hareketin Ruhu tasarım dilinin yanında, yeni üstün kalitede metalik tasarlanmış rengi, güçlü ve çarpıcı bir görünümü sunuyorken, gelişmiş ödüllü Skyactiv teknolojisi de araç içerisinde bütünüyle olağanüstü dinamik şekilde sürüş ve kontrol performansını sunuyor. I-Activesense gelişmiş şekilde tasarlanan güvenlik özelliklerinde de görülen evrimi, her sürüş deneyimini ekstra güven sağlıyor. Lüks iç donanımı ile beraber en yeni MZD Connect mobil bağlantı sistemi sayesinde her zaman rahat hissedebilirsiniz. Bunun yananda işiniz ve ailenizle daima bağlantıda olmanızı da sağlıyor. Aracın özenle tasarlanmış olan sportif dış donanımı ve insan merkezli iç donanımı yer almaktadır. Model hareketi en gerçek şekli ile yansıtmayı başarıyor. Gövdesinin akıcı hatları ve dinamik durumlardan geliştirilen kabin içi konforuyla ve rahatlığa kadar, modeli gören herkeste duygusal bir tepki uyandırmış olan bütün detayları da insan merkezli bir yaklaşımla işleniyor

Mazda fiyat listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK