Ana sayfa Fiyat Listesi Mercedes Benz Fiyat Listesi

Mercedes Benz Fiyat Listesi

0
PAYLAŞ

Mercedes Benz yüz yıldan fazla bir süredir otomobil üreten Alman markası olarak bulunuyor. Mercedes Benz markası iki farklı otomobil üreticisinin birleşmesi ile beraber ortaya çıkan bir marka olarak başladı. 1890 tarihinde Karl Benz, Benz&Cie isimli firması kuruldu. 1890’lı yılların sonlarına doğru da Gottlied Daimler kendi firması olan Daimler Motoren Gesellschaft isminde firmasını kurdu.

Yeni Mercedes CLA

Mercedes Benz modelleri arasında yer alan Yeni CLA modeli klasik Coupe oranlarını da sergiliyor. Yüksek ve dar şekilde tasarlanmış olan cam çerçevesi çizgisi, uzun bir kaput ve düz cam yüzeyleri bulunuyor. Olağandışı şekilde çarpıcı şekilde tapılan hatları, hem iç hem de dış kısma doğru kavis verilen yüzeyleri ile birlikte yeni CLA modeliyle avangard ya da sportif karakterini de en iyi şekilde yansıtabiliyor. Bir coupe aracın tipik özellikleri olan cam bölümleridir. Çerçevesi bulunmayan, krom veya parlak siyahla çerçevelenen cam bölmesi, araca özel bir şıklık ve zarafet havasını da veriyor. Tavan hattı arka bölüme doğru pürüzsüz bir şekilde kayıyor. Burada da entegre şekilde tasarlanan egzoz uçları ve çarpıcı nitelikte bulunan rüzgarlığa sahip olan tamponu karşı koyuyor Bir ışık vurgusu da sağlamış olan, istenirse de tamamı ile Led olabilen arka lambalarda yer alan karakteristik şekiller eşsiz nitelikler kazandırıyor.

 

A-Serisi

Yeni bir tasarım şeklinin yansıtılmış olduğu A-Serisi duygusal açıdan bir çekicilik, bireysel karakterle de harmanlayaraj kompakt araç segmenti içerisinde farklı özellikleri kazandırmış niteliktedir. Mercedes A-Serisi sportif olmanın yanında taze tasarımıyla şaşırtıyor. Daha fazla tasarım ayrıntılarını eklemek amacıyla farklı vurgu noktalarına sahip olan tasarım ve donanım paketleri içerisinden de seçimlerinizi anında tamamlayabilirsiniz. Dış görünümü ile yeni araç neslinin tasarımı niteliktedir. Farklı hatlarıyla beraber dinamik eğri yüzeyleri ve Coupe benzeri bulunan pencere hattı ile A-Serisinin duygusal-sportif görünümünü karakterize ediyor. Ciddi ölçülerde değiştirilmiş olan oranları ise, daha fazla genişlik ve azalmış yüksekliği ile birlikte atletik görüntüsünü destekliyor. İç mekân ve tazeleyici sportifliğiyle dikkatleri her anlamda üzerine çekmeyi başarıyor. Sportif iç ortamı ile en yüksek kalitedeki iç mekân ayrıntılarına gösterilen dikkat ve özenle yaratılıyor. Yüzeyler, şekiller ve malzemeler ile beraber hep zaman uyumlu, hem görünüş hem dokunuş konusunda en yüksek beklentileri tam olarak karşılayan ve yüksek kalitesi ile birliktelik yaratıyor. Kokpit ergonomik şekilde biçim ve düzenli olarak bir sportif ortam sağlıyor. Her geçen gün araç ve sürücüler bu koşullar içerisinde yepyeni zorluklara göğüs germek zorunda kalabiliyor. A-Serisi de bu konularda gerekli bulunan donanımlara sahip olabiliyor. Çeşitli yenilikçi durumda tasarlanmış olan konfor, emniyet ve destek sistemleri içerisinde kritik nitelikte sayılabilecek zamanlarda verilecek uyarı sistemi bulunmakta ve sürücüleri kötü sonuçlardan tam olarak koruyabilmektedir. A-Serisinde sürücülere sunulmuş olan en önemli özellik birinci sınıf olarak bulunmasıdır. A-Serisindeki üst düzey özellikleri sadece sizlerin isteğe bağlı olarak donanım ve tasarım serileri ya da tasarım paketleri olmamaktadır. Araç içerisindeki rahatınızı sağlamış olan kapsamlı donanımları da üst seviyede olmaktadır. Bunların da tamamı daha önceki zamanlarda yüksek konumlardaki araçlara özel tasarlanmıştı.

A-Serisin sadece büyüleyici tasarım olmamakla beraber, navigasyon ve çoklu ortam sistemleri ile de sunulan pek çok heyecanla sizlerin kalbini fethediyor. Her geçen günde araç ve sürücüler yollarda yepyeni zorluklara göğüs germek zorunda kalıyor. A-Serisi de bu konuda gerekli olan donanımlara sahiptir. Çeşitli yenilikçi tasarlanan konfor, emniyet ve destek sistemleri de kritik şekilde olabilecek durumlarda zamanında uyarı veriyor.

B Serisi

Yeni B-Serisiyle birlikte nereye giderseniz gidin her anlamda sizde tarzınızı kolayca ortaya koyarsınız. Yeni nesil ön ve arka apron kullanmak için daha dinamik bir tasarım yapısına, çeşitli donanım ve tasarım serileri ve isteğe bağlı şekilde seçilebilecek tasarım paketleri, baş ünitesi konusunda geniş bağımsız ekran kısmı, özel tasarımlı gösterge paneli ile beraber hiç olmadığı kadar da bireysel özelliktedir.

Aktif yaşam tarzlarına tam anlamda esnek bir araç gerektirir. Bu araç sınıfı içerisinde de eşi benzeri olmayan bir yük bölmesi olarak bulunan B-Serisinde tüm zorluklar rağmen oldukça açık olmaktadır. 488 litreye kadar büyük miktarları taşıma koşullarına yetecek bir alana sahip olmaktadır. İsteğe bağlı şekilde Easy Vario Plus sistemi ile de alan daha da geniş hale gelebilir. Fakat B-Serisi iç konforu söz konusu olduğu zamanlarda daha da fazlasını sunabiliyor. Donanım kullanılabilirliği, seçili motor ile beraber yapılandırmaya da bağlı olmaktadır.

Yeni Mercedes GLA

Dinamik, sportif simetrileri ile beraber tam ortaya yerleştirilmiş olan üç nokta yıldızıyla birlikte çarpıcı önü ile de öz güvenini ve varoluş durumunu açık bir şekilde dışa vuruyor. Ön farlarından başlamış olan ve arka aksına kadar uzanarak devamını sürdürmüş olan tasarım hattı, park halindeyken bile zarif bulunan dinamiklerini oluşturarak hareket halinde olduğunuzun hissini uyandırıyor. İki kanatlı ön panjurlarıyla yapılandırılmış olan motor kaputu, kaslı kaput bombeleri ile birlikte aracın ön tarafına oldukça geniş bir görünüm de kazandırıyor. Ön panjuru ayrıca birbirini kesebilen çizgili görünüşü ile bir ağ ile donatıldı. Onun da altında müşterilerin seçtiği aksesuar grubuna bağlı şekilde gümüş renginde, mat, gümüş krom rengi veya parlak siyah renklerde SUV’lerin de vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan yeni tarzı alt kaporta bölümlerinde koruma demirleri ile de zıtlık oluşturan siyah renkli jant kollu kaplamalar ile beraber gamzeli yan kapı panelleri yer alıyor.

Mercedes Benz fiyat listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR CEVAP BIRAK